گزارش تصویری سال تحویل در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری جشن نیکوکاری در شهرداری
گزارش تصویری نشست خبری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری فجر اداره فرهنگ و ارشاد رشت
گزارش تصویری راهپیمایی حماسی مردم رشت به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
گزارش تصویری رویداد گیلان: افتتاح پروژه های بخش خمام در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندار رشت
واکنش حسن کربلایی به شایعات فضای مجازی

به گزارش رویداد گیلان ،حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه و عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان استان گیلان در واکنش به پخش شایعاتی عجیب در فضای مجازی علیه رسانه های انقلابی و دلسوزان نظام و ولایت طی یادداشتی با عنوان “فرافکنی های ناشیانه” نوشت: فرافکنی های ناشیانه بنام خدا ، تنظیم کننده متن خبر دروغین […]

..................... تاریخ انتشار:۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه و عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان استان گیلان در واکنش به پخش شایعاتی عجیب در فضای مجازی علیه رسانه های انقلابی و دلسوزان نظام و ولایت طی یادداشتی با عنوان “فرافکنی های ناشیانه” نوشت: فرافکنی های ناشیانه
بنام خدا ،
تنظیم کننده متن خبر دروغین فعالیت شدید جریان انحرافی در گیلان آنقدر غافل و نا وارد است که به کاهدان زده و البته جدیدترین جوک اسفند ۹۶ را پیرامون تلخ ترین وقایع گیلان ساخته و مثلا به اهالی رسانه و سیاست عرضه داشته است.

او میداند که کربلایی و برخی دوستان نامبرده شده در این خبر همان‌قدر از مشایی متنفر هستند که از مجرد معلوم الحال تنفر دارند.

احمدی نژاد خود شیفته و یا نمک خورده و نمکدان شکسته نزد اینجانب جایگاهی ندارد تا پایگاهی برای او راه اندازی شود.

موضوع گله های کربلایی و هشدارهای کربلایی به آقای قربانی ربطی به این ایام ندارد ، ما بر این باوریم که هیچکس حق ندارد جایگاه رفیع نمایندگی ولی فقیه را خدشه دار کند ، حتی شخص نماینده ولی فقیه،

ما معتقدیم که ساخت و ساز عمارت آدینه خارج از ماموریت‌های جناب قربانی بوده و این عمارت هم اکنون نیز موجب مشکلاتی برای مدیران نظام شده است.
ما که بارها فریاد زدیم، همان زمان که مجرد دیوارهایی آهنین کشیده بود و خاکبرداری آدینه را آغاز کرده بود ، دلسوزانی هشدار داده و تذکر دادیم که این اقدام ، اشتباه، غیر مهندسی، تخلف و گناه محسوب میشود.
من که در سال ۸۸ طی مقالاتی بنام مشاوران بد ، نوک حمله را به سمت مهدی مجرد بردم تا آیةالله قربانی و جایگاه او آسیب نبیند ولی گوش شنوایی نبود .

آن‌زمان قهرمانی مرحوم در سمت استاندار، مدیران را مکلف کرد تا پروانه آدینه را خلاف نظر اعضای کمیسیون مربوطه را صادر کنند ،
شهردار وقت آقای فریدونی کوتاه آمد،

فرماندار وقت آقای عظمتی از خود عرصه ای نشان نداد .
و شورای شهری که بعدها اکثریت آنان محکوم و زندانی شدند، نیز مساعدت کردند تا مهدی مجرد به اهداف خود برسد،

از نظر بنده چه آقای قربانی بمانند و چه بسلامتی اتفاق دیگری بیفتد، باید همه مدیران استان که در آن سالها شاهد تخلفات پیاپی مجرد بودند بایستی محاکمه شده و پرونده فتنه و فساد عمارت آدینه و زمین و تخلفات و ساخت و پروانه و عوارض و چک‌ها و حسابها و فروش‌ها و سایر موارد مربوط به آن بررسی و تبدیل به پرونده در قوه قضاییه گردد.

بنابراین همانگونه که همه میدانند کربلایی و چند خبرگزاری و یا رسانه‌های متعهد استانی قصد تخریب نماینده ولی فقیه را ندارند و البته بایستی همه کسانی که این جایگاه رفیع را طی سالیان متمادی به تحلیل برده و از اثربخشی آن کاسته اند، تحت پیگرد قانونی قرار گیرند.

پر واضح است که اقایان امین و متقیان و حسنخواه و سایر کسانی که در برابر اقدامات زشت دفتر آقای قربانی ایستاده و یا محترمانه تذکر دادند بایستی مورد تشویق قرار گیرند و ساکتین و بی دردها و نان به نرخ روز خورها در این سرا و سرای دیگر پاسخ دهند که چگونه شاهد زشتیهای اعمال یک جماعت اندک بودید و لب فرو بستید تا کار به اینجا برسد که خرابکاری‌های عمارت آدینه به مسأله ای بغرنج تبدیل شود تا جایی که مدیر اجرایی آن روانه زندان شده و آقای قربانی متاسفانه ندانم کاری ها را به جای دیگری حواله دهد و مقامی منیع و ارزشمند را متولی و یا صاحب اختیار آدینه معرفی نماید.

نکته دیگر اینکه در آن خبر جعلی آمده که پانصد میلیون تومان به این سایتها و نشریات استانی تزریق شده تا تخریب‌ها علیه آقای قربانی افزایش یابد ، عرض میکنم آن زمان که احمدی نژاد رییس جمهور بود ، چنین پول‌هایی نصیب نشد ، اکنون که او کاره ای نیست و از نظر بنده به دلیل برخی اظهار نظرهای مغرورانه و نا صواب محکوم است .
امیدوارم این پاسخ نسبتا کوتاه به آن اتهام بزرگ کفایت کند .
و چنانچه دروغپردازان غیر حرفه ای و هتاک مایل باشند فضای استان و رسانه ها را بیش از این آلوده کنند ، راه های دیگری که البته قانونی هم هست را برای مقابله انتخاب خواهیم کرد. کربلایی ، اسفند ۹۶

نظرات شما

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد