گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
فرماندار آستارا:

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شکست های پی در پی آمریکا از جمهوری اسلامی ایران، گفت: راهکار مقابله با حربه های آمریکا وحدت و اتحاد حول محور رهبری است.

..................... تاریخ انتشار:۱۹ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  سردار محمد عبدالله پور عصر سه شنبه در نشست با مدیران خبرگزاری‌های فعال در استان گیلان با بیان اینکه اصل نظام، انقلاب، حفظ آرامش و امید برای ما بسیار مهم است، اظهار کرد: سپاه موفقیت به دلیل وجود وحدت و در کنار هم بودن است.

وی با اشاره به اینکه امروز نیز با توجه به شرایط حساس کشور نیازمند وجود وحدت و همدلی هستیم، گفت: آمریکا به عنوان دشمن اصلی نظام در حوزه برنامه ریزی و اجرا همانند شیطان عمل می‌کند و در ۲۵ سال گذشته تمامی راهبردهای آن علیه ایران با شکست مواجه شده است.

سردار عبدالله پور در ادامه به چند راهبرد آمریکا در منطقه و علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: نخستین راهبرد آمریکا که مهم‌ترین آن نیز است حفظ و تأمین امنیت اسرائیل است از سوی دیگر ایران نیز به فکر نابودی اسرائیل است.

وی با بیان اینکه امروز مبارزه با اسرائیل تنها مختص جمهوری اسلامی ایران نبوده بلکه به تعبیر حاج قاسم در مرزهای اسرائیل همه کشورها اعم از عراق، پاکستان، افغانستان و سایر کشورها در مبارزه برای آزادی قدس در کنار یکدیگر قرار دارند.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به حوادث و تنش‌های داخلی در اسرائیل، تصریح کرد: امروز اسرائیل در داخل نیز با تنش و درگیری مواجه است.

وی به تغییر صحنه جنگ در یمن نیز اشاره کرد و افزود: راهبرد دیگر آمریکا حمله به مرکز مقاومت یا ایران به عنوان شریک اصلی است ما موفق شده‌ایم تمامی معادلات و محاسبات این کشور را از بین ببرد آنها دیگر می‌دانند امروز هر عملی از آنها سر بزند باید منتظر عکس العمل ایران باشند.

سردار عبدالله پور با تأکید بر اینکه آمریکا در مقابل راهبردهای ایران سرگردان است، گفت: مدل مبارزه ایران با آمریکا تنها مختص به خودمان است.

وی ادامه داد: امروز تنها حربه آمریکا بهره گیری از اختلافات داخلی است که راهکار مقابله با آن نیز وحدت و اتحاد حول محور رهبری است.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)