گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به جایگاه خاص ولایت، گفت: وجود ولایت در ایران اسلامی علت اصلی دشمنی‌ها علیه نظام است.

..................... تاریخ انتشار:۱۹ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حجت‌الاسلام غلامحسن تسخیری عصر سه شنبه در نشست با مدیران خبرگزاری‌های فعال در استان گیلان با بیان اینکه مهمترین پیام دهه کرامت تبیین جایگاه ولایت پذیری است، اظهار کرد: حضرت معصومه (س) و هم امام رضا (ع) نقش مؤثری در احیای جایگاه ولایت داشتند.

وی با اشاره به اینکه مردم زمان امام رضا (ع) آگاهی خوبی نسبت به جایگاه ولایت نداشتند، گفت: اگر این اتفاق می‌افتاد شیعه صاحب جایگاه و پایگاه می‌یافت می‌توانست به خوبی جایگاه ولایت را تبیین کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در ادامه با بیان اینکه وقتی مردم ایران ولایت پذیر شدن جایگاه ولایت را به دنیا معرفی کردند، گفت: امروز تمام دشمنی، دشمنان انقلاب به خاطر وجود ولایت است.

وی با اشاره به اینکه جایگاه حقیقی اسلام و مأموریت‌های آن تبیین جایگاه ولایت است، تأکید کرد: به همین دلیل دهه کرامت فرصتی مناسب برای تبیین ولایت‌پذیری است که به برکت وجود این امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) باید درک درستی از این موضوع داشته باشیم.

حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه امروز تلاش می‌کند تا ناامیدی ایرانیان از کارآمدی را القا کند، افزود: در این میان رسانه‌ها نقش مهمی دارند و باید با نمایش فعالیت گسترده نظام به رغم وجود برخی مشکلات در مقابل این توطئه دشمنان ایستادگی کنند.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)