گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
فرمانده سپاه قدس گیلان :

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم توجه ویژه اقشار مختلف مردم به‌ویژه اصحاب رسانه نسبت به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، جوانان ارزشمندترین سرمایه‌های انقلاب اسلامی برای پیشبرد امور کشور هستند‌.

..................... تاریخ انتشار:۱۹ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در دیدار صمیمانه با جمعی از مدیران رسانه‌های رسمی استان گیلان در رشت اظهار داشت: امروز رسانه‌ها تأثیرگذارترین مجموعه‌های کشور برای مقابله با عملیات روانی دشمن هستند.

وی دولت آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن اصلی ملت ایران دانست و افزود: این دولت مستکبر امروز تمام ظرفیت‌های خود را علیه ملت ایران به کار گرفته که ایستادگی ملت ایران و هوشیاری آنان سبب شده تا دشمنان انقلاب اسلامی به اهداف خود دست پیدا نکنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به تلاش‌های دولت آمریکا برای حفاظت از موجودیت رژیم غاصب صهیونیستی بیان کرد: آمریکا در حال حاضر حتی قدرت دفاع از موجودیت خود را هم نداشته و قطعاً تا فروپاشی فاصله چندانی ندارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به عهدشکنی‌های دولت آمریکا گفت بنا به فرموده مقام معظم رهبری امروز باید تمام تمرکز خود را بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی بگذاریم تا به پیشرفت و توسعه دست پیدا کنیم‌.

عبدالله‌پور با تأکید بر لزوم توجه ویژه اقشار مختلف مردم به‌ویژه اصحاب رسانه نسبت به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب، جوانان ارزشمندترین سرمایه‌های انقلاب اسلامی برای پیشبرد امور کشور هستند‌.

امید‌آفرینی در جامعه مهم‌ترین وظیفه اصحاب رسانه است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان نیز در این نشست با بیان اینکه اصحاب رسانه بازویی قدرتمند برای تبیین اهداف انقلاب و دستاوردهای آن هستند ، اظهار کرد: امروز اصلی‌ترین وظیفه اصحاب رسانه، ا امیدآفرینی در جامعه است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن تسخیری با اشاره به اینکه دشمن از تحقق نقشه‌های خود علیه ملت ایران ناامید شده است افزود: دشمنان ملت ایران به‌ویژه آمریکا و هم‌پیمانانش در تلاش هستند تا با تزریق ناامیدی در جامعه مانع تحقق اهداف انقلاب شوند.

وی با اشاره به فرارسیدن ایام دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) گفت: حرکت در مسیر تحقق رهنمود‌های ولی و پشتیبانی از ولایت اصلی‌ترین درسی است که می‌توان از سیره امام رضا(ع) گرفت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری را یکی از دلایل شکست  نقشه‌های دشمنان دانست و افزود: امروز ملت ایران بیشتر از هرزمانی گوش‌به‌فرمان ولایت است و با هوشیاری در مقام توطئه دشمنان ایستادگی می‌کند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)