“باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود” ثبت رسمی شد + سند
دستاورد شهر خلاق خوراک برای رشت چه بود!؟/بی تدبیری مدیریت شهری و عقیم ماندن امتیاز شهر خلاق خوراک رشت!
روایتی از “۵۴ مبایعه‌نامه بلاتکلیف” در شورای شهر رشت
هزینه افطاری حامیان دولت در گیلان از جیب مبارک کدام عزیز بوده است؟/ آیا وقتش نرسیده به مردم‌”سالاری” فکر کنید تا حزب‌”سالاری”؟!
فساد و رانت در شهرداری رشت از کجا نشات میگیرد!؟/ نقش برخی از اعضای شورا و مدیران شهرداری در رانت منابع اطلاعاتی چه میباشد!؟

به گزارش رویداد گیلان ،پدیده نصب بنرهای تعریف تمجید و تبریک از مسولین و متولیان امر چند سالی هست که بشدت در شهر رشت باب شده است موضوعی که برای شهروندان چندان خوشایند بنظر نمیاید. در ادامه این پدیده رنگارنگ اینبار شاهد نصب بنری در سطح شهر میباشیم که قابل توجه میباشد . زمان زیادی […]

..................... تاریخ انتشار:04 مارس 2018 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،پدیده نصب بنرهای تعریف تمجید و تبریک از مسولین و متولیان امر چند سالی هست که بشدت در شهر رشت باب شده است موضوعی که برای شهروندان چندان خوشایند بنظر نمیاید.
در ادامه این پدیده رنگارنگ اینبار شاهد نصب بنری در سطح شهر میباشیم که قابل توجه میباشد .

زمان زیادی از بنرهای تبریک به حامد عبدالهی در کوچه پس کوچه ها تا خیابان های اصلی و فرعی شهر در خصوص انتخاب وی بعنوان رییس شورای عالی استان نمیگذرد که اینبار بنری دیگری از سوی جمعی از بازاریان خطاب به (ریاست شورای عالی استان گیلان!)در خصوص پیگیری وی که موجب جمع آوری نرده های مسیر خیابان امام شد دیده میشود.
اینکه بعد از گذشت چند روز از نصب این بنر انتظار میرفت این عضو شورا نسبت به این نکته که جمع آوری نرده های خیابان امام تصمیم فردی نبوده بلکه مصوب شورای شهر رشت بوده واکنش نشان دهد امری بدور از انتظار بود.
در سی امین جلسه شورای اسلامی شهر رشت که دوم اسفند برگزار شد اعضای شورای شهر رشت تصمیم گرفتند میله های مسیر بی آرتی به منظور کاهش حجم ترافیک جمع آوری شود.(اینجا را بخوانید)
مشخص نیست چرا این عضو شورا مشارکت ده عضو دیگر را در بحث جمع آوری نرده های خیابان امام نادیده گرفت!؟
نکته عجیب تر اینکه پس از نصب این بنر وی در مصاحبه با یکی از سایتها بار دیگر صراحتا اعلام کرد جمع آوری نرده های مسیر خیابان امام با پیگیری وی انجام شده است! (اینجا بخوانید)
در همین خصوص معاون حمل و نقل و ترافيك شهرداري رشت در مصاحبه ای اظهار داشت جمع آوري نرده هاي ويژه عبور اتوبوس هاي بي.آر.تي بر اساس طرح جامع مصوب شوراي عالي ترافيك انجام شده است.
اینکه این عضو شورا تاکید دارد سند جمع آوری نرده های خیابان امام بنام وی ثبت شود ابهاماتی را به وجود می آورد که خوشایند نمی باشد.

نظرات شما