گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان
ادعای مبارزه با تبعیض در جذبِ مصطفی سالاری تو زرد از کار در آمد؛

به گزارش رویداد گیلان ،چند ماه پیش که مصطفی سالاری استاندار سابق گیلان صحبت از جذب غیر قانونی ۷۰۰ نفر در ادارات استان کرد، بسیاری از جوانان در استقبال این سخنان منتظر اقدامی قاطع از سوی نماینده عالی دولت تبخیر امید بودند اما علیرغم اینکه مدیرکل بازرسی استانداری نیز در این خصوص مواضعی انقلابی گرفت […]

..................... تاریخ انتشار:۰۶ تیر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،چند ماه پیش که مصطفی سالاری استاندار سابق گیلان صحبت از جذب غیر قانونی ۷۰۰ نفر در ادارات استان کرد، بسیاری از جوانان در استقبال این سخنان منتظر اقدامی قاطع از سوی نماینده عالی دولت تبخیر امید بودند اما علیرغم اینکه مدیرکل بازرسی استانداری نیز در این خصوص مواضعی انقلابی گرفت اما هیچ اقدامی به ثمر نرسید و آن ۷۰۰ نفر کماکان دعاگوی سالاری هستند!

مستندات این یادداشت اما نشان میدهد که سالاری آنقدر هم که شعار مبارزه با تبعیض می داد، مقید به آن نیست و افرادی در دوره خدمت وی با کارسازی هوشنگ عباس قلی زاده مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری به شهرداری راه یافته و یا در آن تبدیل وضعیت شدند. امری که صراحتا مغایر با قوانین، ایجاد تبعیض ناروا و مخالف با آراء متعددی از دیوان عدالت اداری است.

حال چگونه میتوان چنین دو چهرگی را تفسیر و تبیین نمود؟ وضعی که در آن در عین شعار دادن برای رفع تبعیض اما مخفیانه شهرداری ها را مکلف به جذب و تبدیل وضعیت نیرو نمود! وضعی که در آن در عین حال که سخن از جذب غیر قانونی ۷۰۰ تن در ادارات می کنند، کارسازی برای به خدمت گرفتن برخی از خواص می نمایند؟ چه کسی به داد جوانان بیکار استان می رسد؟ مگر رهبر معظم انقلاب، سال جاری در دیدارشان با مسئولان قوه قضاییه در خصوص حقوق عامه تاکید و تصریح نداشتند؟ پس چه زمانی این دستگاه قضایی استان از خود فعل و انفعالی در این حوزه نشان میدهد؟
حال که سالاری رفته است شاید معذوریتی در بین نباشد و مدعی العموم در این فقره نیز به داد جوانان بیکار برسد؟!

بزودی رویداد گیلان گزارش کامل از جذب های غیرقانونی در شهرداری رشت و دیگر شهرداریها با اسناد موجود  منشتر خواهد کرد

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)