گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان
رویداد گیلان گزارش می دهد؛

  به گزارش رویداد گیلان در ماه های اخیر زمزمه هایی مبنی بر تغییر مصطفی سالاری در محافل سیاسی و رسانه ای استان بارها به گوش رسیده است. اینبار خبرهای موثق حاکی از این میباشد که تغییر استاندار گیلان در دستور کار وزیر کشور قرار گرفته است و بزودی مصطفی سالاری از سمت خود برکنار […]

..................... تاریخ انتشار:۰۳ تیر ۱۳۹۸ ......................

 

به گزارش رویداد گیلان در ماه های اخیر زمزمه هایی مبنی بر تغییر مصطفی سالاری در محافل سیاسی و رسانه ای استان بارها به گوش رسیده است.
اینبار خبرهای موثق حاکی از این میباشد که تغییر استاندار گیلان در دستور کار وزیر کشور قرار گرفته است و بزودی مصطفی سالاری از سمت خود برکنار و شخص دیگری بعنوان استاندار گیلان منصوب خواهد شد.
پیش از این جمال عارف معاون سیاسی وزیر کشور از تغییر برخی از استانداران خبر داده بود و اظهار کرده بود که در برنامه وزارت کشور تغییر برخی استانداران در دستور کار است اما تعدادشان کم بوده ولی به قطع و یقین انجام خواهد شد.
گفتنی است مصطفی سالاری پانزدهمین استاندار گیلان بوده که پیش از این استانداری بوشهر را در کارنامه خود داشته و در مدت یک سال نیم سکانداری استانداری گیلان؛ عملکرد ،انتصابات و مواضع وی بارها مورد انتقاد نمایندگان مجلس و جریانات سیاسی قرار گرفته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)