گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان

مدیرکل راه آهن شمال ۲ از برگزاری آزمون استخدامی این اداره کل خبر داد و گفت: آزمون استخدامی راه آهن گیلان ۷ تیر برگزار می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  علی خدایی صبح امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری آزمون استخدامی اداره کل راه آهن گیلان و جذب نیروهای جدید خبر داد و اظهار داشت: آزمون استخدامی راه آهن گیلان در تاریخ ۷ تیر برگزار می‌شود.

مدیرکل راه آهن شمال ۲ در مورد تعداد افرادی که برای شرکت در آزمون استخدامی این اداره کل اعلام آمادگی کرده‌اند عنوان کرد: آزمون استخدامی راه آهن گیلان، اوایل تیرماه امسال و با شرکت چیزی در حدود ۶ هزار نفر متقاضی برگزار می‌شود.

خدایی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون نیروی جدیدی در سطح اداره کل راه آهن گیلان جذب شده است یا خیر گفت: تاکنون نیرویی جدیدی در راه آهن‌ گیلان جذب نشده است اما با برگزاری آزمون استخدامی افراد جدید وارد این مجموعه می‌شوند.

وی در مورد نیروهایی که هم‌اکنون در اداره کل راه آهن گیلان مشغول به فعالیت هستند نیز خاطرنشان کرد: نیروهایی که در حال حاضر در راه آهن استان مشغول به‌کار هستند، به‌صورت مأموریتی از استان‌های زنجان و قزوین آمده‌اند.

مدیرکل راه آهن شمال ۲ در مورد تعداد افرادی که با قبولی در آزمون استخدامی وارد این اداره کل می‌شوند اظهار داشت: ۱۳۱ نیروی مورد نیاز راه‌ آهن از طریق برگزاری آزمون استخدامی جذب اداره کل راه آهن گیلان خواهند شد.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)