گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان
رئیس گمرک جمهوری آذربایجان:

رئیس گمرک جمهوری آذربایجان با بیان اینکه هیچ مشکلی گمرکی بین ایران و آذربایجان وجود ندارد گفت: روابط گمرکی ایران و آذربایجان به واسطه همکاری‌هایی که بین رؤسای‌جمهور دو کشور وجود دارد خوب بوده و تمام تلاش ما ارتقای سطح همکاری‌ها است.

..................... تاریخ انتشار:۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  صفر مهدی‌اف بعد از امروز در جریان افتتاح آزمایشی پروژه تیر الکترونیکی گمرک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در سالن تبلیغات اسلامی اظهار کرد: امیداوریم پس از این افتتاح آزمایشی، شاهد افتتاح رسمی پروژه تیر الکترونیکی در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشیم.

رئیس گمرک جمهوری آذربایجان روابط تجاری و اقتصادی بین کشور را در سطوح مختلف خوب ارزیابی کرد و افزود: با هر پروژه مشترکی که بین آذری‌ها و ایرانی‌ها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور مستحکم‌تر می‌شود.

وی اجرای پروژه تیر الکترونیکی را به نفع گمرکات ایران و جمهوری آذربایجان دانست و تصریح کرد: با اجرای این پروژه، بروکراسی اداری و کاغذبازی به حداقل رسیده و الکترونیکی شدن مبادلات از مرز باعث افزایش سرعت‌عمل گمرک در حمل‌و‌نقل و جابه‌جایی کالا می‌شود.

رئیس گمرک جمهوری آذربایجان با بیان اینکه هیچ مشکلی گمرکی بین ایران و آذربایجان وجود ندارد، افزود: روابط گمرکی ایران و آذربایجان به واسطه همکاری‌هایی که بین رؤسای‌جمهور دو کشور وجود دارد خوب بوده و تمام تلاش ما ارتقای سطح همکاری‌ها است.

 پروژه تیر الکترونیکی گمرکات جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان با حضور «مهدی میراشرفی» معاون وزیر و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و «صفر مهدی‌اف» رئیس گمرک جمهوری آذربایجان به صورت آزمایشی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)