گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان :

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان ب

..................... تاریخ انتشار:۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  هانی عارف امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: سال گذشته برای یک‌هزار و ۳۸ نفر از افراد تحت‌پوشش حکم فوت، ازکارافتادگی و بازنشستگی صادرشده که ۵۳۵ حکم مربوط به فوت، ۱۵۳ حکم مربوط به ازکارافتادگی و ۲۲۶ حکم مربوط به بازنشستگی است.

وی تعداد افراد بیمه‌شده تحت‌پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان را ۷۵ هزار و ۷۹۳ نفر دانست و تصریح کرد: بیشترین بیمه‌شده در سطح استان به شهرستان لنگرود با پنج‌هزار و ۷۱۴ نفر و کمترین بیمه‌شده به شهرستان تالش با چهار و ۹۰۷ نفر تعلق دارد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان تعداد افراد مشمول بیمه در شهرستان آستارا را ۹ هزار نفر دانست و گفت: از این تعداد یک‌هزار و ۴۰۵ نفر تا پایان سال ۹۷ تحت‌پوشش صندوق قرارگرفته‌اند که ۴۴۰ نفر مربوط به بخش لوندویل و ۹۶۵ نفر مربوط به بخش مرکزی است.

عارف با بیان اینکه از روستاییان و عشایر استان گیلان انتظار داریم هرچه سریع‌تر نسبت به عضویت در صندوق اقدام کنند، چراکه حادثه خبر نمی‌کند، افزود: رسانه‌ها، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و شوراهای اسلامی روستاها نقش تأثیرگذاری در معرفی بیمه روستایی و عشایری دارند که باید از ظرفیت فوق استفاده کرد.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)