گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان :

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان ب

..................... تاریخ انتشار:۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  هانی عارف امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: سال گذشته برای یک‌هزار و ۳۸ نفر از افراد تحت‌پوشش حکم فوت، ازکارافتادگی و بازنشستگی صادرشده که ۵۳۵ حکم مربوط به فوت، ۱۵۳ حکم مربوط به ازکارافتادگی و ۲۲۶ حکم مربوط به بازنشستگی است.

وی تعداد افراد بیمه‌شده تحت‌پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان را ۷۵ هزار و ۷۹۳ نفر دانست و تصریح کرد: بیشترین بیمه‌شده در سطح استان به شهرستان لنگرود با پنج‌هزار و ۷۱۴ نفر و کمترین بیمه‌شده به شهرستان تالش با چهار و ۹۰۷ نفر تعلق دارد.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گیلان تعداد افراد مشمول بیمه در شهرستان آستارا را ۹ هزار نفر دانست و گفت: از این تعداد یک‌هزار و ۴۰۵ نفر تا پایان سال ۹۷ تحت‌پوشش صندوق قرارگرفته‌اند که ۴۴۰ نفر مربوط به بخش لوندویل و ۹۶۵ نفر مربوط به بخش مرکزی است.

عارف با بیان اینکه از روستاییان و عشایر استان گیلان انتظار داریم هرچه سریع‌تر نسبت به عضویت در صندوق اقدام کنند، چراکه حادثه خبر نمی‌کند، افزود: رسانه‌ها، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و شوراهای اسلامی روستاها نقش تأثیرگذاری در معرفی بیمه روستایی و عشایری دارند که باید از ظرفیت فوق استفاده کرد.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)