گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان :

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: عملکرد بخشداری‌های استان گیلان به دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد لذا وظیفه دارند از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات مردم دریغ نکنند.

..................... تاریخ انتشار:۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گرارش رویداد گیلان  ارسلان زارع عصر امروز در دومین جلسه شورای اداری شهرستان رشت در سال ۹۸ اظهار داشت: برنامه‌های مختلفی در استان گیلان اجرا می‌شوند که برخی از آنان ملی و برخی استانی و شهرستانی هستند و برخی نیز مانند تامین امنیت و آرامش مردم بایستی به صورت یک ضرورت مستمر باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان وظیفه همه مسئولان را پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و تامین امنیت مردم و جامعه دانست و گفت: کشور ما نسبت به سال‌های گذشته در موقعیت حساس‌تری قرار دارد و مسئولان بایستی با عمل به وظایف محوله بر مبنای قانون و شرع اسلام برای توسعه کشور تلاش کنند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین ارکان توسعه در هر جامعه‌ای ایجاد آرامش، امنیت و آزادگی برای مردم است تصریح کرد: این موضوع در صدر برنامه‌های دولت قرار دارد زیرا به طور حتم دشمنان نظام بعد از ناکامی‌های اخیر سعی در برهم زدن نظم عمومی دارند.

زارع تشدید تحریم‌ها و افزایش فشار بر مردم را از حربه‌های دشمنان برای برهم زدن امنیت و نظم جامعه دانست و افزود: با توجه به نام‌گذاری امسال به نام سال رونق تولید و حرکت دولت دوازدهم بر اساس برنامه ششم برای توسعه شاخص‌های اقتصادی کشور، بایستی همه در این جهت تلاش کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان خاطرنشان کرد: توسعه اشتغال، کنترل تورم، تقویت ارکان موثر در توسعه مانند تولید علم و فناوری و همچنین بهبود شاخص‌های توسعه انسانی و اجتماعی از جمله سلامت و بهداشت از مهم‌ترین برنامه‌های دولت است و ما نیز باید بر همین اساس اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه دشمنان به‌ویژه رئیس‌جمهور آمریکا و سلطنت‌طلبان درصدد افزایش نارضایتی مردم و اغراق در نشان دادن مشکلات جامعه هستند گفت: از جمله این تلاش‌ها می‌توان به ایجاد تفرقه و اشاعه ناامیدی اشاره کرد لذا همه مسئولان، رسانه‌ها و به‌ویژه ائمه جمعه بایستی از اشاعه ناامیدی جلوگیری کنند.

زارع بیان کرد: باید در وضعیت کنونی همانند سنوات گذشته با وحدت و تلاش بیشتر مشکلات را حل کنیم و اجازه ندهیم دشمنان به کشور ضربه بزنند، از این رو هر چه بیشتر از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلابی در راستای اجرای سیاست‌های نظام و دولت بهره بگیریم، تلاش‌های ما نتیجه‌بخش‌تر خواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان وظیفه قانونی و شرعی همه مسئولان را خدمت صادقانه به مردم دانست و تاکید کرد: اگر با استفاده از قانون از همه ظرفیت‌های کشور بهره بگیریم شاهد نتایج اثربخش‌تری خواهیم بود و باید توجه کنیم که تلاش‌های ما همراه با تکریم مردم و رضایت ارباب رجوع باشد.

وی استفاده از خرد جمعی و مشاوران با تجربه برای کسانی که مسئولیت جدیدی بر عهده می‌گیرند را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: همه افراد بایستی ضمن هم‌گرایی بیشتر از خدمات مسئولان سابق نیز تجلیل کنند و در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

زارع با اشاره به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود: هدف ما برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم است و بخشداران بایستی با استفاده از ظرفیت‌های بخش خود و تعامل با نمایندگان مردم در مجلس و ائمه جمعه در تامین نظم و امنیت این رویداد تلاش کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با بیان اینکه عملکرد همه بخشداری‌های استان گیلان به دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد تصریح کرد: بخشداران وظیفه دارند تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم تحت مدیریت خود به کار گیرند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

، در پایان این مراسم رضا مهدوی به عنوان بخشدار خمام، کامبیز یوسفی بخشدار سنگر، حمید اخینه بخشدار کوچصفهان و احمد قدیمی به عنوان بخشدار لشت‌نشا تعیین شدند و سیده‌زهرا میراعلمی نیز به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار شهرستان رشت معرفی شدند.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)