گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان

مقصران حادثه فوت کودک ۴ ساله در پارک بازی به مراجع قضایی معرفی شدند

..................... تاریخ انتشار:۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گرارش رویداد گیلان  سرهنگ علی رمضانی  با اشاره به وقوع حادثه‌ای در یکی از پارک‌های بازی شهرستان رشت که منجر به فوت یک کودک ۴ ساله شد اظهار داشت: مقصران این حادثه به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه این حادثه در تاریخ ۲۱ خرداد رخ داده است عنوان کرد: این کودک ۴ ساله اهل یزد بوده که در تاریخ یاد شده و ظاهراً به دلیل نبستن کمربند از قطار بازی به بیرون پرت و بر اثر این حادثه فوت کرده است.

رمضانی در مورد جزئیات بررسی اتفاقی که در یکی از پارک‌های بازی شهرستان رشت افتاده است تصریح کرد: مأموران پاسگاه زیباکنار پس از دریافت خبری مبنی بر فوت یک کودک ۴ ساله حین بازی در پارک برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه کودک فوت شده حادثه پارک بازی شهرستان رشت، اهل یزد بوده است عنوان کرد:‌ متوفی برای تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی معرفی شد و در حال حاضر نیز پرونده اولیه تشکیل و مقصران حادثه به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از ارائه جزئیات بیشتر در مورد ابعاد حادثه پارک بازی این شهرستان خبر داد و بیان کرد: اطلاعات تکمیلی در مورد این اتفاق که به فوت کودک خردسال منجر شده است به‌زودی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)