گزارش تصویری جشن میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت
گزارش تصویری اجتماع بزرگ رستگاران ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در سالن اجتماعات ناجای رشت
گزارش تصویری اردو سالمندان آسایشگاه معلولین رشت توسط خادمیاران رضوی به حرم سیدجلال الدین اشرف
گزارش تصویری حمل پرچم آستان قدس توسط دوچرخه سواران از میدان شهدای ذهاب تا حرم مطهر سید جلال الدین اشرف
گزارش تصویری اولین جشنواره ملی چای در لاهیجان

فرمانده سپاه شهرستان رودبار از برپایی نمایشگاه دائمی محصولات ارگانیک در رستم‌آباد رودبار باهدف کوتاه کردن دست واسطه‌ها، حمایت از کشاورزان خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گرارش رویداد گیلان  جاوید فلاح امروز در دیدار با مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان به مناسبت سالروز تأسیس جهاد سازندگی اظهار کرد: شهرستان رودبار دارای ظرفیت‌های ارزشمندی در حوزه کشاورزی بوده که گاها پاره‌ای از این ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها مغفول مانده است.

وی از احداث کارخانه شالی‌کوبی در گورد عمارلو خبر داد و گفت: کشاورزان منطقه عمارلو به‌ویژه روستاهای گورد، پارودبار و غیره علیرغم داشتن زمین‌های زراعی ارزشمند، از داشتن کارخانه شالی‌کوبی محروم هستند و محصولاتشان را از روستا به مرکز شهرستان جهت شالی‌کوبی انتقال می‌دهند.

فرمانده سپاه شهرستان رودبار با تأکید بر توجه بیشتر مسؤولین و متولیان امر به موضوع رونق تولید، از برپایی نمایشگاه دائمی محصولات ارگانیک در این شهرستان خبر داد و افزود: انواع محصولات کشاورزی، دامی و صنایع‌دستی و دیگر محصولات ارگانیک شهرستان رودبار در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

فلاح با اشاره به اهمیت برپایی نمایشگاه دائمی محصولات ارگانیک در شهرستان رودبار بیان کرد: انتظار می‌رود جهاد کشاورزی شهرستان و سایر ادارات و نهادها نیز در برپایی این نمایشگاه به کمک سپاه شهرستان بشتابد تا باخرد و کار جمعی، به نقطه مطلوب دست پیدا کنیم.

وی با تأکید بر رفع موانع تولید و فروش محصولات تصریح کرد: نمایشگاه فروش محصولات ارگانیک شهرستان رودبار باهدف کوتاه کردن دست واسطه‌ها، حمایت از کشاورزان و دامداران و تولیدگران و همچنین تسهیل در امور مصرف‌کنندگان ایجاد می‌شود.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)