گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان از معرفی نفرات برتر مسابقات قرآن منطقه یک گیلان شامل شهرستان‌های آستارا، ماسال و تالش خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گرارش رویداد گیلان  محمدمهدی قربانیان با اشاره به معرفی نفرات برتر مسابقات قرآن منطقه یک گیلان اظهار کرد: چهل و دومین دوره از مسابقات شهرستانی قرآنی کریم منطقه یک گیلان شامل متسابقین شهرستان‌های آستارا، ماسال و تالش صبح امروز در امام زادگان ابراهیم و قاسم آستارا برگزار شد.

وی با بیان اینکه در مسابقات قرآنی منطقه یک ۴۵ متسابق خواهر و ۲۵ متسابق برادر شرکت کردند، گفت: در رشته حفظ پنج جز یاور پور اصغری، در رشته حفظ ۲۰ جز رضوان بشیری و در رشته حفظ کل محمدجواد کرمی از تالش به مقام نخست دست یافتند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان با بیان اینکه در رشته اذان سینا هنری از آستارا و حسن عباسی از رضوانشهر اول و دوم شدند، افزود: در رشته دعاخوانی بهرام آزموده از ماسال اول، در رشته ترتیل مرتضی فیضی پور از تالش، محمد سبلانی از آستارا و مهدی حکیمی راد از ماسال اول تا سوم شدند.

قربانیان  با اشاره به برگزیدگان رشته قرائت بیان کرد: در رشته قرائت مهدی روشنی از ماسال، هادی غفار زاده از تالش و صادق شکاری از رشته‌های برتر را از آن خود کردند.

وی با اشاره به معرفی نفرات برتر بخش خواهران گفت: در رشته حفظ پنج جز فاطمه صمد نیا از ماسال، سمیه شهبازی از آستارا و اکرم برزگر از ماسال اول تا سوم شدند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان با بیان اینکه در رشته حفظ ۱۰ جز خواهران، سولماز مسلمی از آستارا، مهدیه مهدوی از آستارا و زهره نصیری از آستارا رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند، افزود: در رشته دعاخوانی آمنه فتوحی از ماسال اول، کبری شکری از تالش دوم و سیده فاطمه مقدم از ماسال سوم شدند.

قربانیان با اشاره به نفرات برتر خواهران در رشته‌های مختلف تصریح کرد: در رشته ترتیل خواهران نیز افسانه دنیایی از آستار، مائده بشیری از تالش و سیده صغری جلالیان از ماسال در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند؛ همچنین زینب پیدا از آستارا، سمیه آصفی از تالش و فرزانه دنیایی از آستارا رتبه‌های اول تا سوم در رشته قرائت خواهران را به دست آوردند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)