گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
دادستان گیلان:

گروه استان‌ها ـ دادستان مرکز استان گیلان گفت: ضاربان خانم آمر به معروف در خمام شهرستان رشت، شناسایی شده‌ و دستور تعقیب کیفری برای آنها صادر شد.

..................... تاریخ انتشار:۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،حجت الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا  با اشاره به ضرب و شتم خانم آمر به معروف در شهر خمام استان گیلان اظهار داشت: پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شد و ضاربان وی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در تشریح این حادثه گفت: در پی تذکر این خانم به چند فرد هنجارشکن که با عدم رعایت حجاب اسلامی و اقدامات دیگر، عفت عمومی را جریحه‌دار کرده بودند تعدادی از آن‌ها به ضرب و شتم وی پرداختند.

حجت الاسلام مصطفوی‌نیا با اشاره به اینکه با جرائم منافی اخلاق و عفت عمومی قاطعانه و با جدیت برخورد می‌شود خاطرنشان کرد: ضاربان این خانم آمر به معروف، شناسایی شده‌اند و دستور تعقیب کیفری برای آنها صادر شده است./تسنیم

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما
  1. مجتبی اللهیاری گفت:

    سلام،جناب دادستان محترم مرکز استان سلام،با توجه به تایید حکم اعدام قاتل شهید پاینده لطفا سریعتر نسبت به اجرای حکم صادر در ملاعام اقدام نمایید تا باب حرمت شکنی و جسارت نسبت به آمرین به معروف و ناهیان از منکر و مامورین بسته شود و رشت جولانگاه اراذل و اوباش و افراد هنجار شکن نگردد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)