گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
گزارش تصویری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی رشت
دادستان گیلان:

گروه استان‌ها ـ دادستان مرکز استان گیلان گفت: ضاربان خانم آمر به معروف در خمام شهرستان رشت، شناسایی شده‌ و دستور تعقیب کیفری برای آنها صادر شد.

..................... تاریخ انتشار:۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،حجت الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا  با اشاره به ضرب و شتم خانم آمر به معروف در شهر خمام استان گیلان اظهار داشت: پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شد و ضاربان وی تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان در تشریح این حادثه گفت: در پی تذکر این خانم به چند فرد هنجارشکن که با عدم رعایت حجاب اسلامی و اقدامات دیگر، عفت عمومی را جریحه‌دار کرده بودند تعدادی از آن‌ها به ضرب و شتم وی پرداختند.

حجت الاسلام مصطفوی‌نیا با اشاره به اینکه با جرائم منافی اخلاق و عفت عمومی قاطعانه و با جدیت برخورد می‌شود خاطرنشان کرد: ضاربان این خانم آمر به معروف، شناسایی شده‌اند و دستور تعقیب کیفری برای آنها صادر شده است./تسنیم

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما
  1. مجتبی اللهیاری گفت:

    سلام،جناب دادستان محترم مرکز استان سلام،با توجه به تایید حکم اعدام قاتل شهید پاینده لطفا سریعتر نسبت به اجرای حکم صادر در ملاعام اقدام نمایید تا باب حرمت شکنی و جسارت نسبت به آمرین به معروف و ناهیان از منکر و مامورین بسته شود و رشت جولانگاه اراذل و اوباش و افراد هنجار شکن نگردد.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)