گزارش تصویری/ اجلاس مجمع روسای شوراهای کلانشهرها و مراکز استان‌ ها در رشت
گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
رییس حوزه قضایی خمام خبر داد:

به گزارش رویداد گیلان ،رییس حوزه قضایی بخش خمام با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در پی ضرب و شتم زن آمر به معروف، اظهار کرد: پس از تذکر این‌زن به چند فرد هنجارشکن به دلیل عدم رعایت حجاب و اقداماتی که عفت عمومی را جریحه دار کرده بود، تعدادی از آن‌ها به ضرب و […]

..................... تاریخ انتشار:۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،رییس حوزه قضایی بخش خمام با اشاره به تشکیل پرونده قضایی در پی ضرب و شتم زن آمر به معروف، اظهار کرد: پس از تذکر این‌زن به چند فرد هنجارشکن به دلیل عدم رعایت حجاب و اقداماتی که عفت عمومی را جریحه دار کرده بود، تعدادی از آن‌ها به ضرب و شتم وی اقدام می‌کنند.

مهرداد یزدانی با اشاره به اینکه ضاربان شناسایی شده‌اند، از صدور دستور تعقیب کیفری متهمان خبر داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد : با جرایم منافی اخلاق و عفت عمومی قاطعانه برخورد می‌شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان روز گذشته گفته بود: ضاربان غیر بومی بوده و در حال حاضر یکی‎از خودرو‌ها دستگیر شده و دو خودروی متخلف دیگر متواری و تحت پیگرد قانونی هستند.

حسن کربلایی از مراجع قضایی و دادستانی خواسته بود برای رسیدگی جدی به چنین اقدامات هنجارشکنانه‌ای به‌عنوان مدعی‌العموم ورود کنند.

همچنین حجت‌الاسلام حامد اسدالله‌زاده با تشریح جزییات ضرب و شتم یک زن آمر به معروف در خمام، اظهار کرده بود: ضاربان افرادی بودند که با کشف حجاب کامل، در مقابل شهرداری خمام در حال رقصیدن بودند.

امام‌جمعه خمام با اشاره به حمله‌ور شدن افراد خاطی به این بانوی محجبه، اذعان داشت : یکی‌از آنها از پشت به زن آمر به معروف حمله کرده و او را به زمین زده و زمانی که متوجه تلاش وی برای تماس گرفتن با نیروی انتظامی می‌شود تلفن همراه او را می‌شکند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)