گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان گیلان گفت: صداوسیمای مرکز گیلان برای خدمت به مردم و توسعه استان گیلان آمادگی کامل دارد.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  محمدباقر باقرزاده صبح امروز در مراسم معرفی مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز گیلان اظهار داشت: زمانی که وارد این عرصه شدم به‌عنوان کارشناس روابط عمومی مشغول بودم و روزنامه‌ها را برای واحدها جدا می‌کردم و البته به این قضیه افتخار می‌کنم.

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان گیلان ضمن تشکر از اعتماد ریاست سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به وی برای سپردن این مسئولیت گفت: گیلان استانی ارزشمند است و مردمی با فرهنگ دارد که پناه‌دهنده اهل بیت(ع) بودند و منشاء انتشار شیعه در کشور است.

وی تصریح کرد: گیلان سرزمین بزرگ‌مردانی همچون میرزاکوچک‌ جنگلی و مرحوم آیت‌الله بهجت است و در دوران دفاع مقدس شهدای بزرگی همچون “شهید املاکی” را برای دفاع از کشور تقدیم انقلاب کرد.

باقرزاده نقش رسانه در عصر جدید را انکارناپذیر دانست و خاطرنشان کرد: رسانه‌ها بر تحولات اجتماعی و سیاسی تاثیر دارند و در این میان تلویزیون و رادیو و به‌ویژه رسانه‌های استانی نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان گیلان خاطرنشان کرد: دسترسی مستقیم به مردم و ارتباط دوسویه با آنان، درک دقیق از مطالبات مردم، منبع رسمی خبری جامعه و انعکاس مشکلات مردم به مسئولان از جمله مزیت‌های رسانه است.

وی با بیان اینکه صداوسیمای مرکز گیلان برای خدمت به مردم و توسعه استان آمادگی دارد تصریح کرد: خدمت به فرهنگ مردم گیلان به‌ویژه حفظ زبان گیلکی، توجه به اهل سنت و تعامل با مدیران استانی برای توسعه روزافزون گیلان از جمله برنامه‌های ما است.

باقرزاده با اشاره به اینکه رسانه ملی در توسعه گفتمان انقلاب اسلامی و تداوم ارزش‌های الهی نقش دارد گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و با افتخار اعلام می‌کنم صداوسیمای مرکز گیلان سرباز خانواده شهدا است و از خدا می‌خواهم برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به ما توفیق دهد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز استان گیلان، صداوسیما را زبان گویای مردم دانست و اظهار داشت: رسانه باید دستاوردهای مردم و نظام را نمایش دهد، سبک زندگی دینی و ملی را ترویج کند و برای عملی شدن بیانیه گام دوم انقلاب به‌عنوان نقشه راه کشور تلاش کند.

وی توجه به نیاز مخاطب را اولویت این سازمان عنوان کرد و افزود: درخشش بیشتر صداوسیمای مرکز گیلان از اولویت‌های کاری ما است و حفظ مخاطبان فعلی و جذب مخاطبان بیشتر و توجه به سلیقه مخاطب و کاستن فاصله بین رسانه و بینندگان نیز از جمله برنامه‌ها است.

باقرزاده با تاکید بر تولید محتوای آموزشی و فرهنگ سازی توسط صداوسیمای ملی و استانی خاطرنشان کرد: توجه به فضای مجازی نیز بسیار مهم است و باید به آن به چشم یک فرصت برای برقراری ارتباط با مخاطبان بیشتر نگاه کرد.

وی داشتن مسئولیت در جمهوری اسلامی را حساس ارزیابی کرد و گفت: همواره خود را خادم مردم می‌دانم و از همکاری تمام مسئولان کشوری و استانی طی این چند ماه تشکر می‌کنم و از همه کسانی که پیش از من نیز سکان‌دار این مسئولیت بودند قدردانی می‌کنم.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)