گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت گیلان گفت: به زودی سومین دوره انتخابات انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در گیلان برگزار می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ......................

محمد درویش‌کردار امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در استان گیلان اظهار داشت: انجمن‌های حمایت نقش موثری در حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در همه بخش‌های دولتی و خصوصی دارند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت گیلان به برگزاری سومین دوره انتخابات انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در این استان اشاره کرد و گفت: سومین دوره انتخابات انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در گیلان به زودی برگزار می‌شود.

درویش‌کردار خاطرنشان کرد: طی سال‌های اخیر هم‌زمان با عضویت این انجمن‌ها در کمیسیون‌های نظارت بر اصناف شهرستان‌ها و همچنین عضویت انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان گیلان در کمیته پشتیبانی تنظیم بازار استان، تفاهم‌نامه‌های همکاری متعددی نیز منعقد شده است.

وی افزود: در راستای انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گیلان و تفاهم‌نامه‌های همکاری منعقد شده با مؤسسه استاندارد، تحقیقات صنعتی و سایر سازمان‌ها موجب اثرگذاری بیشتر انجمن‌های حمایت در استیفای حقوق مصرف‌کنندگان در استان گیلان شده است.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت گیلان با اشاره به امکان عضویت در انجمن‌ حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: امکان عضویت در این انجمن صرفاً برای افراد بالای ۱۸ سال و دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران فراهم است.

درویش‌کردار افزود: انتظار داریم که نخبگان، صاحب‌نظران و همچنین آحاد مردم استان گیلان اعم از اقشار فرهیخته دانشگاهی، دانشجویان، اساتید، کارکنان دولت، کسبه، بازاریان، قشر شریف کارگر نیز با عضویت در این انجمن‌ها مسیر تشکیل انجمن‌هایی پویاتر و هدفمند را ایجاد کنند.

وی با ابراز امیدواری از تشکیل انجمن‌هایی قوی‌تر از گذشته ابراز داشت: داوطلبان عضویت در انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان گیلان می‌توانند با مراجعه به «سامانه جامع عضویت» نسبت به تکمیل فرم عضویت در انجمن شهرستان محل اقامت خود اقدام کنند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خاطرنشان کرد: نشانی اینترنتی «سامانه جامع عضویت» برای داوطلبان،WWW.MEMBERS.CRPS.IR است.

درویش‌کردار با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت مدیره «انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان» در تمامی شهرستان‌های استان گیلان ابراز داشت: به‌زودی برنامه زمانی کاندیداتوری اعلام می‌شود.

وی افزود: متقاضیان عضویت در هیئت مدیره انجمن محل سکونت خود در راستای دریافت اطلاعات بیشتر از جمله اساس‌نامه انجمن شهرستان و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان می‌توانند به سایت سازمان صنعت معدن وتجارت به نشانی https://gil.mimt.gov.ir/ مراجعه کنند.

معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت گیلان اظهار داشت: همچنین متقاضیان می‌توانند جهت دریافت برنامه زمانی کاندیداتوری نام شهرستان و نام خود را به همراه شماره تماس تلفن ثابت به شماره ۵۰۰۰۲۳۰۳۳۳۰۴۴۴ پیامک نمایند.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)