گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
استاندار گیلان :

استاندار گیلان با تقدیر از صدا و سیمای گیلان در پوشش اخبار مربوط به وی گفت: صداوسیمای گیلان با پوشش مناسب سفرهای مدیران کل اجرایی استان در بهبود عملکرد مسئولان بسیار موثر عمل کرد.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  مصطفی سالاری صبح امروز در مراسم معارفه مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز گیلان اظهار داشت: نقش صداوسیما در سطح ملی و استانی تعیین‌کننده است زیرا چکیده افکار عمومی را به مسئولان انتقال داده و گزارش عملکرد مسئولان را نیز به مردم نشان می‌دهد.

استاندار گیلان با بیان اینکه مسئولان بایستی از نظرات و انتقادات مردم باخبر باشند خاطرنشان کرد: صداوسیما از مهم‌ترین ابزار برای انعکاس حرف مردم به مسئولان است و همچنین نتیجه انعکاس مشکلات را نیز به مردم نشان می‌دهد و این امر بهبود عملکردها را در پی دارد.

وی صداوسیما را ابزار امروزی امر به معروف و نهی از منکر دانست و تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه الهی است و امروزه بایستی با در نظر گرفتن شرایط روز شیوه اجرای آن را نیز تغییر دهیم و رسانه‌ها و به‌ویژه رسانه ملی از مهم‌ترین ابزار در این زمینه به‌شمار می‌رود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر نظارت مردم بر عملکرد مسئولان گفت: صداوسیما به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارها در این راستا محسوب می‌شود و دولت برای بهبود عملکرد خود و همچنین افزایش خدمت‌رسانی به مردم نیازمند تذکرات مردم و انعکاس آنان توسط صداوسیما است.

سالاری با تشکر از عملکرد صداوسیمای مرکز گیلان افزود: صداوسیمای گیلان با پوشش مناسب سفرهای مدیران کل اجرایی استان در بهبود عملکرد مسئولان بسیار موثر عمل کرد و در چند وقت اخیر نیز عملکرد قابل تقدیری در پوشش اخبار مربوط به بازدیدهای سرزده من به نهادهای اجرایی استان داشت.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)