گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
استاندار گیلان :

استاندار گیلان با تقدیر از صدا و سیمای گیلان در پوشش اخبار مربوط به وی گفت: صداوسیمای گیلان با پوشش مناسب سفرهای مدیران کل اجرایی استان در بهبود عملکرد مسئولان بسیار موثر عمل کرد.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  مصطفی سالاری صبح امروز در مراسم معارفه مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز گیلان اظهار داشت: نقش صداوسیما در سطح ملی و استانی تعیین‌کننده است زیرا چکیده افکار عمومی را به مسئولان انتقال داده و گزارش عملکرد مسئولان را نیز به مردم نشان می‌دهد.

استاندار گیلان با بیان اینکه مسئولان بایستی از نظرات و انتقادات مردم باخبر باشند خاطرنشان کرد: صداوسیما از مهم‌ترین ابزار برای انعکاس حرف مردم به مسئولان است و همچنین نتیجه انعکاس مشکلات را نیز به مردم نشان می‌دهد و این امر بهبود عملکردها را در پی دارد.

وی صداوسیما را ابزار امروزی امر به معروف و نهی از منکر دانست و تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک فریضه الهی است و امروزه بایستی با در نظر گرفتن شرایط روز شیوه اجرای آن را نیز تغییر دهیم و رسانه‌ها و به‌ویژه رسانه ملی از مهم‌ترین ابزار در این زمینه به‌شمار می‌رود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر نظارت مردم بر عملکرد مسئولان گفت: صداوسیما به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارها در این راستا محسوب می‌شود و دولت برای بهبود عملکرد خود و همچنین افزایش خدمت‌رسانی به مردم نیازمند تذکرات مردم و انعکاس آنان توسط صداوسیما است.

سالاری با تشکر از عملکرد صداوسیمای مرکز گیلان افزود: صداوسیمای گیلان با پوشش مناسب سفرهای مدیران کل اجرایی استان در بهبود عملکرد مسئولان بسیار موثر عمل کرد و در چند وقت اخیر نیز عملکرد قابل تقدیری در پوشش اخبار مربوط به بازدیدهای سرزده من به نهادهای اجرایی استان داشت.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)