گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
گزارش تصویری همایش شیرخوارگان حسینی در مصلی رشت

نایب‌رئیس کمیسیون ورزشکاران با اشاره به معرفی یک گزینه برای انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته بین‌المللی المپیک گفت: ورزشکاران گیلانی در المپیک توکیو به ناکامی در کسب مدال خاتمه داده و طلسم شکنی می‌کنند.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ......................

سعید حسنی پور  با اشاره به قهرمانی کومیته مردان کشورمان در لیگ جهانی چین اظهار کرد: تیم ملی کاراته کشورمان در این رقابت‌ها موفق به کسب یک نشان طلا، سه نشان نقره و چهار نشان برنز شده و عنوان قهرمانی کومیته مردان را کسب کرد، کاراته کاهای کشورمان در لیگ‌های جهانی امتیازات خوبی را کسب کرده و امیدوار به کسب سهمیه کامل در المپیک توکیو هستیم.

وی با اشاره به برگزاری یازدهمین نشست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک تصریح کرد: در این جلسه موارد مختلفی مطرح‌شده و به خواسته‌های کمیسیون ورزشکاران IOC رسیدگی شد، مشکلات ورزشکاران در جلسات این‌چنینی مطرح‌شده و اعضای کمیسیون پس از تبادل‌نظر، به کمیته اجرایی ارجاع داده و مشکلات ورزشکاران برطرف می‌شود.

نایب‌رئیس کمیسیون ورزشکاران با تأکید بر معرفی یک ورزشکار برای حضور در انتخابات کمیسیون ورزشکاران گفت: این انتخابات هر چهار سال یک‌بار در حاشیه برگزاری مسابقات المپیک در دهکده بازی‌ها برگزار می‌شود، در حال بررسی گزینه‌های مختلف بوده و درنهایت ورزشکاری که تمامی پارامترهای مدنظرمان را داشته باشد، به‌عنوان کاندیدای عضویت در کمیسیون ورزشکاران معرفی می‌کنیم.

حسنی پور با اشاره به تغییرات هیئت کاراته استان گیلان بیان کرد: آقای رسولی در یک سال و نیم اخیر تلاش قابل‌توجهی داشته‌اند و برایشان آرزوی موفقیت دارم، برای آقای قویدل سرپرست جدید هیئت کاراته نیز آرزوی موفقیت داشته و فرقی ندارد چه فردی بر مسند ریاست قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه سارا بهمنیار تنها شانس کاراته گیلان برای کسب سهمیه المپیک است، خاطرنشان کرد: بهمنیار در سال ۹۷ با کسب نشان برنز در مسابقات قهرمانی جهان در اسپانیا توانایی‌های خود را به رخ کشید و با تلاش بیشتر با حضور در رقابت‌های لیگ جهانی و مسابقات آتی تیم ملی، می‌تواند امتیازات لازم را کسب کرده و به‌عنوان نماینده کاراته گیلان در المپیک توکیو حضور پیدا کند.

مربی تیم ملی کاراته کشورمان با تأکید بر تلاش ورزشکاران گیلانی برای کسب سهمیه المپیک توکیو افزود: در رشته‌های مختلفی نظیر کاراته، تکواندو، قایقرانی، وزنه‌برداری، کشتی و شمشیربازی شانس کسب سهمیه المپیک از سوی ورزشکاران گیلانی وجود دارد و بسیار خوش‌بین به کسب مدال از سوی ورزشکاران گیلانی پس از شش دهه در المپیک توکیو بوده و این طلسم شکسته خواهد شد.

حسنی پور با اشاره به آمادگی خود برای همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: برای هرگونه کمک به ورزش استان آماده بوده و این آمادگی را به اطلاع مسؤولین اداره کل ورزش و جوانان گیلان رسانده‌ام، امیدوارم در سال پیش از المپیک با تلاش و همدلی بیشتر، نمایندگان خوبی در المپیک توکیو داشته و مدال المپیکی کسب کنیم.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)