گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

استاندار گیلان فرهیختگان و منابع انسانی را جزء افتخارآفرین‌ترین سرمایه‌های گیلان دانست و گفت: باید این سرمایه‌ها را قدر بدانیم اما بعضی مواقع منزلت آنان به نحو صحیح دیده نشده است.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  مصطفی سالاری صبح امروز در مراسم گردهمایی حامیان، خیرین و واقفان آموزش عالی گیلان اظهار داشت: خیرین محترمی که حوزه آموزش عالی را برای سرمایه‌گذاری در این استان انتخاب کردند در واقع با تفکر و تلاش ارزشمند خود در این مسیر گام برداشتند.

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت زیاد حوزه انسانی، آموزش عالی خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری بر روی انسان‌ها و ارتقاء کیفیت آموزش عالی در جامعه دارای اهمیت بسیار و تأثیرگذار است و باید به خیرینی که این حوزه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کردند، تبریک گفت.

سالاری با اشاره به پیشرفت برخی کشورها در حوزه علم ابراز داشت: بسیاری از کشورها امروز با سرمایه‌گذاری بر منابع انسانی و همچنین سرمایه‌گذاری در حوزه علم و فناوری به پیشرفت‌های متعددی رسیدند در شرایطی که برخی از این کشورها حتی از منابع زیر زمینی و طبیعی هم برخوردار نبودند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه خیرینی که در حوزه آموزش عالی و منابع انسانی سرمایه‌گذاری کردند همواره مسیر هوشمندانه‌ای را انتخاب کردند گفت: استان گیلان علاوه بر برخورداری از طبیعت و موقعیت جغرافیایی مطلوب، دارای علما، فرهیختگان و منابع انسانی زیادی است.

استاندار گیلان فرهیختگان و منابع انسانی را جزء افتخارآفرین‌ترین سرمایه‌های گیلان دانست و خاطرنشان کرد: بنابراین ما باید این سرمایه‌ها و تاریخ افتخارآمیز گیلان را قدر بدانیم اما متاسفانه بعضی مواقع ارزش آنان به نحو صحیح و مطلوب دیده نشده است.

وی با بیان اینکه مردم گیلان دارای فهم و متانت قابل توجهی هستند و این متانت نیز قابل مشاهده است ابراز داشت: کار خیر در مسیر توسعه انسانی، ارتقاء کیفیت و آموزش عالی همواره با اثرات مثبتی همراه است و امیدواریم که این اقدامات ارزشمند همچنان ادامه داشته باشد.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)