گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸

استاندار گیلان فرهیختگان و منابع انسانی را جزء افتخارآفرین‌ترین سرمایه‌های گیلان دانست و گفت: باید این سرمایه‌ها را قدر بدانیم اما بعضی مواقع منزلت آنان به نحو صحیح دیده نشده است.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  مصطفی سالاری صبح امروز در مراسم گردهمایی حامیان، خیرین و واقفان آموزش عالی گیلان اظهار داشت: خیرین محترمی که حوزه آموزش عالی را برای سرمایه‌گذاری در این استان انتخاب کردند در واقع با تفکر و تلاش ارزشمند خود در این مسیر گام برداشتند.

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت زیاد حوزه انسانی، آموزش عالی خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری بر روی انسان‌ها و ارتقاء کیفیت آموزش عالی در جامعه دارای اهمیت بسیار و تأثیرگذار است و باید به خیرینی که این حوزه را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کردند، تبریک گفت.

سالاری با اشاره به پیشرفت برخی کشورها در حوزه علم ابراز داشت: بسیاری از کشورها امروز با سرمایه‌گذاری بر منابع انسانی و همچنین سرمایه‌گذاری در حوزه علم و فناوری به پیشرفت‌های متعددی رسیدند در شرایطی که برخی از این کشورها حتی از منابع زیر زمینی و طبیعی هم برخوردار نبودند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه خیرینی که در حوزه آموزش عالی و منابع انسانی سرمایه‌گذاری کردند همواره مسیر هوشمندانه‌ای را انتخاب کردند گفت: استان گیلان علاوه بر برخورداری از طبیعت و موقعیت جغرافیایی مطلوب، دارای علما، فرهیختگان و منابع انسانی زیادی است.

استاندار گیلان فرهیختگان و منابع انسانی را جزء افتخارآفرین‌ترین سرمایه‌های گیلان دانست و خاطرنشان کرد: بنابراین ما باید این سرمایه‌ها و تاریخ افتخارآمیز گیلان را قدر بدانیم اما متاسفانه بعضی مواقع ارزش آنان به نحو صحیح و مطلوب دیده نشده است.

وی با بیان اینکه مردم گیلان دارای فهم و متانت قابل توجهی هستند و این متانت نیز قابل مشاهده است ابراز داشت: کار خیر در مسیر توسعه انسانی، ارتقاء کیفیت و آموزش عالی همواره با اثرات مثبتی همراه است و امیدواریم که این اقدامات ارزشمند همچنان ادامه داشته باشد.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)