گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
شهردار انزلی تأکید کرد:

شهردار انزلی با اشاره به عملکرد مطلوب شهرداری این شهر در مدیریت سواحل در سال گذشته، تأکید کرد: تمامی دستگاه ها باید در اجرای طرح سالم سازی و مدیریت سواحل همکاری کنند.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حسن پورقربان با اشاره به عملکرد مطلوب شهرداری انزلی در مدیریت سواحل در سال گذشته، اظهار کرد: خوشبختانه در سال گذشته در طول ۹ کیلومتر از نوار ساحلی تحت مدیریت شهرداری انزلی هیچ غریقی گزارش نشده است.

وی در ادامه تأکید کرد: انتظار می‌رود امسال در حوزه مدیریت سواحل و اجرای طرح سالم سازی تمامی دستگاه‌ها و نهادها همکاری لازم را برای مدیریت هر چه بهتر داشته باشند.

شهردار انزلی با اشاره به اینکه در این شهر نهضت آسفالت همزمان با نهضت احداث پارک همراه است، گفت: تجهیز و نوسازی سه پارک در دست اجرا قرار دارد و در آینده نزدیک پارک یک و نیم هکتاری در ورودی شرقی شهر انزلی، پارکسوسر و پارکی دیگر تجهیز و راه اندازی می‌شود.

پورقربان به افتتاح پنج پارک آزادگان، شهید اختر کاویان، شهید دستغیب، آفتاب و انصارالحسین اشاره و بیان کرد: در زمینه ایجاد فضای سبز نیز در سطح شهر طی دو ماه گذشته در سطح شهر ۲ هزار اصله انواع نهال را قبض و ۳۰ هزارنشاء نیز کاشته شده است.

وی تجهیز طرح سالم‌سازی، ساخت کلبه‌های چوبی، آلاچیق، محوطه سازی برای برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات ورزشی، احداث سوئیت، پارکینگ، درختکاری، نصب مبلمان شهری و سطل زباله و برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و صنایع دستی از دیگر مواردی عنوان کرد که توسط شهرداری انزلی در این مدت اجرایی شده است.

شهردار انزلی در ادامه با اشاره به موافقت شورای ترافیک شهرستان انزلی با احداث فاز نخست پیاده راه سازی، گفت: در آینده نزدیک این پروژه در محدوده بازآفرینی شروع خواهد شد.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)