گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت
قابل توجه نهادهای امنیتی

به گزارش رویدادگیلان، جمعیت زنان مسلمان نواندیش با همکاری حزب اتحاد ملت در نظر دارد تا نشستی را با سخنرانی آذر منصوری و با موضوع واکاوی آینده اصلاحات در رشت برگزار نماید. نشستی که اگرچه حول موضوعی درون جناحی برگزار‌ می شود اما نکته قابل تامل در آن‌ دعوت از فردی است که قرار است […]

..................... تاریخ انتشار:۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویدادگیلان، جمعیت زنان مسلمان نواندیش با همکاری حزب اتحاد ملت در نظر دارد تا نشستی را با سخنرانی آذر منصوری و با موضوع واکاوی آینده اصلاحات در رشت برگزار نماید.

نشستی که اگرچه حول موضوعی درون جناحی برگزار‌ می شود اما نکته قابل تامل در آن‌ دعوت از فردی است که قرار است به عنوان سخنران در این برنامه به ایفای نقش بپردازد.

آذر منصوری کیست؟!

آذر منصوری از فعالان فتنه ۸۸ است که با اتهاماتی همچون «اخلال در نظم عمومی از طریق شرکت در تجمعات»، «تبلیغ علیه نظام»، «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت ملی» به ۳ سال زندان محکوم شده است.

وی در حال حاضر عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران است و به نظر می رسد با دعوت ژاله حساس خواه، دبیر جمعیت زنان مسلمان نواندیش استان قرار است عازم گیلان شود.

باید از نهادهای نظارتی و به خصوص‌شورای‌ تامین شهرستان که ریاست آن بر عهده فرماندار رشت است، پرسید چگونه به فردی با سابقه تبلیغ علیه نظام، مجوز سخنرانی در چنین مراسمی داده شده است؟!

این افراد با چراغ سبز چه کسانی قدم در استانی می گذارند که مردمش یک روز زودتر در محکومبت فتنه به خیابان ها آمده و از همین بابت مورد تحسین مقام معظم رهبری قرار گرفتند؟

به ژاله حساس خواه و سایر هم پیالگی های ایشان متذکر می شویم که زادگاه سردار املاکی ها، قلی پور، سیرت نیا، کوچکی، نوری هریس و … هیچ وقت محل جولان افراد مساله دار نخواهد بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)