گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸

رویداد گیلان :حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر روحانی مبنی بر درخواست افزایش اختیارات رئیس‌جمهور در شرایط کنونی کشور، گفت: اظهارات درباره کم بودن اختیاراتش در کشور به‌منظور فرار از پاسخگویی از عملکردش بیان شده است. وی افزود: رئیس جمهور باید توضیح دهد؛ اگر اختیار لازم […]

..................... تاریخ انتشار:۰۷ خرداد ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات اخیر روحانی مبنی بر درخواست افزایش اختیارات رئیس‌جمهور در شرایط کنونی کشور، گفت: اظهارات درباره کم بودن اختیاراتش در کشور به‌منظور فرار از پاسخگویی از عملکردش بیان شده است.

وی افزود: رئیس جمهور باید توضیح دهد؛ اگر اختیار لازم را نداشته چرا وعده حل مشکلات کشور را در ۱۰۰ روز داده است؟

نماینده مردم محلات در مجلس با تاأکید بر اینکه هیچ رئیس جمهوری به‌اندازه روحانی اختیارات ویژه نداشته است، ادامه داد: این یک موضوع نخ‌نما است که وقتی شعار‌ها محقق نمی‌شود شاهد مطرح شدن چنین موضوعاتی هستیم.

حجت‌الاسلام سلیمی تأکید کرد: آقای روحانی درخواست دارد تا اختیارات بیشتر به دولت و رئیس‌جمهور داده شود که به‌اعتقاد ما رئیس‌جمهور و دولت به‌اندازه کافی اختیار دارند و می‌توانند تصمیم‌گیری کنند.

وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور هیچ مانعی برای تصمیم‌گیری در حوزه اقتصادی ندارد، تصریح کرد: در این شرایط ارکان و همه قوا و ارگان‌های نظام باید هماهنگ باشند؛ هماهنگی بین دولت، مجلس و قوه قضاییه در این شرایط ضروری است، این هماهنگی نیاز به افزایش اختیارات یا تفویض اختیارات ویژه به رئیس‌جمهور ندارد، ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و هماهنگی، مدیریت جهادی و انسجام لازمه این شرایط است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)