گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
رویداد گیلان گزارش می دهد؛

با این وجود به این سوال پاسخ نمی دهد که چگونه وی در جریان این برکناری نیست اما در عین حال چند هفته پیش با رییس اداره محیط زیست شهرستان لاهیجان (گزینه پیشنهادی جایگزین هادی پور) دیداری را در فرمانداری ترتیب داده است. جناب فرماندار؛ واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند….چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند….

..................... تاریخ انتشار:۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،سال گذشته در چنین ایامی سالاری استاندار گیلان معاون عمرانی فرمانداری بندرانزلی را به دلیل مبارزه علیه فساد یکی از سازمان های بزرگ منطقه عزل نمود. هر چند که حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین مطالبی را پیرامون مفاسد اقتصادی این سازمان و این برکناری ها از تریبون نماز جمعه شهرستان بندرانزلی مطرح کرد اما مقارن با این عزل در سال جاری نیز محمدپور مدیرکل (نظارت و نه حفاظت) محیط زیست استان طی اقدامی به جهت انتقاد هادی پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بندرانزلی از پروژه سد لاسک و نیز پروژه میلیاردی بایوجیمی که به طور مخفیانه در تالاب انزلی در جریان است، در صدد عزل وی برآمد اما نکته جالب این اقدام پاس کاری فرماندار بندرانزلی و مدیرکل نظارت بر محیط زیست استان است. محمدپور، برکناری هادی پور را ناشی از تصمیم حیدری آزاد فرماندار بندرانزلی می داند و حیدری آزاد نیز طی کامنتی در اینستاگرام، فرماندار را در فرایند این عزل بدون نقش عنوان می نماید. با این وجود به این سوال پاسخ نمی دهد که چگونه وی در جریان این برکناری نیست اما در عین حال چند هفته پیش با رییس اداره محیط زیست شهرستان لاهیجان (گزینه پیشنهادی جایگزین هادی پور) دیداری را در فرمانداری ترتیب داده است.

جناب فرماندار؛ واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می کنند….چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند....

آنچه که از رویه مدیران دولت دوازدهم مشخص است، ذبح مسئولین انقلابی و تحصیلکرده از مسندهای مدیریتی به جهت مبارزاتشان علیه فساد است که فضا را برای پیشبرد پروژه هایشان هموار سازد و اگرچه شعارها و شیوه نامه هایی در راستای انحراف اذهان عمومی صادر می کنند اما راه خود را می پیمایند و منافع گروهی خود را بر منافع مردم ترجیح می دهند.

پاس کاری مسئولیت برکناری ها توسط مدیران به یکدیگر صرفا پوشاندن اصل موضوع است زیرا جناب محمدپور هنوز به وضعیت سرطان زا بودن نانو اکسید تیتانیوم، مواد اصلی در پروژه بایوجیمی تالاب بندرانزلی و تاثیر مخرب آن بر بیولوژی انسانی از حیث تاثیرگذاری بر نسل های آینده پاسخی نداده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)