گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان:

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: اردوی جهادی ویژه اصحاب رسانه این استان برگزار می شود .

..................... تاریخ انتشار:۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  مهدی پارسا در دیدار با جمعی از فعالان رسانه ای و فضای مجازی غرب این استان اظهار کرد: خبرنگاران و عکاسان نقش مهمی را در محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار دارند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران و عکاسان خبری با خلق آثار فاخر در حوزه محرومیت زدایی می توانند عامل پیشرفت مناطق کم برخوردار باشند، افزود: تلاش داریم تا در شش ماهه نخست امسال گروههای جهادی رسانه ای را تشکیل دهیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: رسانه ها تریبون مردم مناطق محروم شده و محرومیت زدایی این مناطق را مطالبه می کنند تا مثل همیشه پل ارتباطی مردم و مسئولان باشند.

پارسا با اشاره به نحوه ثبت نام خبرنگاران در گروه های جهادی تصریح کرد: علاقمندان با حضور در دفتر سازمان بسیج رسانه استان یا کانون های شهرستانی بسیج رسانه می توانند در گروههای مذکور ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه فعالیت های فاخر، ارزشمند و انقلابی رسانه ها را رصد می کنیم، خاطرنشان کرد: خبرنگاران فعال در حوزه محرومیت زدایی شناسایی و تکریم می شوند‌.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: برای تقویت و تعمیق فعالیت های معنوی خبرنگاران تلاش کرده و در همین راستا برنامه های متعددی برای امسال تهیه و تدوین شده است.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)