گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان:

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: ترویج اخلاق‌مداری در کنار ارتقاء جایگاه از اولویت‌های ورزش گیلان است و مسئولان دست‌اندرکار باید به این موضوعات توجه جدی‌تری داشته باشند.

..................... تاریخ انتشار:۰۴ خرداد ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با اعضاء هیئت مدیره باشگاه داماش گیلان ضمن تأکید بر ارتقاء سطح ورزش استان و ترویج روحیه اخلاق‌مداری در آن اظهار داشت: از مسئولان و دست‌اندرکاران ورزشی گیلان انتظار داریم برای تحقق این دو مقوله بیشتر از این‌ها تلاش کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با ابراز نگرانی از وضعیت بسیار  خیم برخی از تیم‌های ورزشی مطرح استان در یک سال گذشته عنوان کرد: از دست اندرکاران اجرایی و تصمیم‌سازان ورزشی گیلان انتظار داریم برای تقویت امید در جوانان جامعه تمام تلاش خود را برای کمک به ورزش استان انجام دهند.

امام جمعه رشت افتخارآفرینی تیم‌های ورزشی گیلان در رقابت‌های ملی و بین‌المللی را سبب بالندگی در ارکان مختلف نظام اجتماعی دانست و تصریح کرد: ورزش و رقابت‌های قهرمانی در گیلان پیشینه‌ای غنی و حامیانی وفادار دارد بنابراین مدیریت ورزشی استان باید مقتدر در صحنه‌ها حضور پیدا کند.

آیت‌الله فلاحتی تلاش برای ارتقاء ورزش گیلان را جلوه زیبایی از نشاط‌آفرینی و فرح‌بخشی افکار عمومی تلقی کرد و ابراز داشت: ترویج روحیه پهلوانی و ارتقاء سلامت اجتماعی دو عامل بسیار مهمی است که موجب شده ورزش به عنوان یک مقوله مهم در آموزه‌های اصیل اسلامی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه ترویج اخلاق محوری در ورزش زمینه لازم جهت ارتقاء معنوی جوانان را فراهم می‌سازد اظهار داشت: در کنار تلاش برای ارتقاء سطح ورزش استان ترویج اخلاق بین ورزشکاران و تماشاگران از موضوع هایی است که مسئولان ورزشی گیلان باید به آن توجه ویژه‌تری داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان ورود و دخالت استاندار گیلان برای بررسی و رفع مشکلان باشگاه داماش را خواستار شد و بیان داشت: جوانان از ارکان اصلی جامعه ما محسوب می‌شوند بنابراین مسئولان ذیربط باید در مسیر حمایت از تیم‌های ورزشی مورد علاقه آنان خاصه تیم‌های فوتبال اقدام کنند.

امام جمعه گیلان ضمن تأکید بر توجه بیشتر به موضوع اخلاق در ورزش و انتقال مفاهیم گسترده آن در سطوح مختلف تیم‌های ورزشی اظهار داشت: هر موضوعی که نشاط‌آور و کمال‌آور باشد موجبات شعف انسان را فراهم کرده و زمانی که با چاشنی مفاهیم ارزشمند اخلاق گره بخورد ماندگار می‌شود.

،‌ در این نشست اسماعیل حاجی پور رئیس ‌هیأت مدیره و مهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان نیز ضمن تبیین شرایط این تیم فوتبال پس از اشتباهات داوری در آخرین بازی، بر ضرورت احقاق حقوق از دست رفته باشگاه داماش تأکید کرده و خواستار حمایت متولیان، مسئولان و بزرگان استان گیلان از این باشگاه شدند.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)