گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان خبر داد:

مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان گفت: سپاه قدس گیلان در نظر دارد تا تعداد ۵۰۰ واحد مسکن برای سیل‌زدگان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در استان گلستان احداث کند.

..................... تاریخ انتشار:۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان حجت‌الاسلام والمسلمین نصیرنژاد در گفت‌وگویی، ضمن گرامیداشت ایام حماسه سوم خرداد و سالروز فتح خرمشهر اظهار کرد: وجود روحیه ایثار و مقاومت در رزمندگان اصلی‌ترین عامل فتح خرمشهر بود.

مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان با اشاره به اقدامات در نظر گرفته شده جهت بازسازی مناطق سیل‌زده کشور گفت: سپاه قدس گیلان در نظر دارد تا تعداد ۵۰۰ واحد مسکن برای سیل‌زدگان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در استان گلستان احداث کند.

نصیرنژاد با اعلام اینکه هزینه ساخت هر واحد مسکن برای سیل‌زدگان ۷۵ میلیون تومان برآورد شده است تصریح کرد: سپاه قدس گیلان علاوه بر ساخت مسکن، لوازم مورد نیاز زندگی را نیز در اختیار صاحبان این واحد‌ها قرار می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه هزینه ساخت مسکن برای سیل‌زدگان استان گلستان مجموعاً ۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تخمین زده شده است خاطرنشان کرد: عموم مردم می‌توانند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را جهت اجرای این طرح در اختیار پایگاه‌های بسیج محلات قرار دهند.

مسئول سازمان بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده ساخت ۵۰۰ واحد مسکن برای سیل‌زدگان استان گلستان حدود یک سال زمان خواهد برد.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)