گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

خیران انزلی ۱۵۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد گلریزان کردند.

..................... تاریخ انتشار:۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان بهزاد براری رئیس دادگستری بندرانزلی در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیر عمد که در شب ولادت امام حسن مجتبی برگزار شد، تصریح کرد: تعدادی از افراد گرفتار زندان، ناخواسته بر اثر حادثه یا مشکلات اقتصادی و اجتماعی چون مهریه، محکومیت پرداخت دیه و یا چک بلامحل گرفتار شده اند که زندانیان جرائم غیر عمد به شمار می روند.

وی دادگستری را آخرین ایستگاه برای رسیدگی به جرایم و تخلفات عنوان کرد و افزود: در این جشن به همراه خیرین جمع شده ایم تا به افرادی که ناخواسته گرفتار زندان شده اند، کمک کنیم.

براری، با اشاره به بازدید خود از زندان انزلی خاطرنشان کرد: زندان انزلی، بسیار کوچک است و تعداد زیادی از زندانیان آن محکومان مالی هستند که براساس جرائم غیر عمد، ناخواسته پشت میله های زندان گرفتار شده اند و چشم امیدشان کمک های خیرین است.

رئیس دادگستری بندرانزلی با اشاره به اینکه دستگاه قضایی وظایف مربوط به خود را انجام می دهد، تصریح کرد: برخی از موارد از حیطه اختیارات ما خارج است؛ مکلف به رسیدگی دعاوی و شکایات مردم هستیم اما امروز باید همگی دست به دست هم دهیم تا وضعیت زندانیان جرائم غیر عمد نسبت به قبل بهبود یابد.

در این مراسم مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان از سوی خیران جمع آوری شد.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)