گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان ‌گفت: کادرسازی و تربیت نیروی کارآمد در تراز انقلاب اسلامی جزء اولویت‌های سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان است.

..................... تاریخ انتشار:۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان عباس حسینی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان ضمن تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) فرمودند که اگر بنده خدا از برکت ماه رمضان می‌دانست، دلش می‌خواست که تمام ماه‌ها رمضان باشد.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان‌ با اشاره به برخی شاخص‌ها که رهبر انقلاب در سال ۹۲ به آن اشاره کرده بودند گفت: سلامت اعتقادی، خدمت به مردم، عدالت، سلامت اقتصادی، قانون‌گرایی، حکمت، تکیه به ظرفیت داخلی از جمله شاخصه‌های تأکید شده توسط رهبر انقلاب بود.

حسینی با بیان اینکه شاخصه “خدمت به مردم” همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب همواره تأکید کردند که هیچ مساله‌ای نباید مسئولان را از خدمت به مردم غافل سازد.

وی به برخی اولویت‌های کاری در سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان‌ اشاره کرد و افزود: کادرسازی و تربیت نیروی کارآمد در تراز انقلاب اسلامی، تقویت تکریم ارباب رجوع، تشکیل میز خدمت را جزء اولویت‌های کاری خود در این سازمان قرار دادم.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان‌ با اشاره به ضرورت تشکیل گرو‌ه‌های جهادی در همه عرصه‌ها خاطرنشان کرد: تشکیل گرو‌ه‌های جهادی در همه عرصه‌ها نیز یکی دیگر از اولویت‌های مهم است.

حسینی اظهار داشت: تشکیل هیئت‌های اندیشه‌ورز با حضور مدیران نهادها و سازمان‌ها نیز جزء اقدامات و اولویت‌های مهم است که با تشکیل این هیئت‌ها در مسیر کاهش یا حل مشکلات گام برداشته می‌شود.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)