گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مدیر نمایندگی ستاد دیه کشور در استان گیلان :

مدیر نمایندگی ستاد دیه کشور در استان گیلان گفت: حدود هزار و ۲۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در این استان برای آزادی و بازگشت به آغوش خانواده‌های خود منتظر دریافت کمک‌های خیران هستند.

..................... تاریخ انتشار:۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان علیرضا یزدانی امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر برگزاری جشن‌های گلریزان با هدف کمک به زندانیان جرایم غیرعمد اظهار داشت: هزار و ۲۰۰ زندانی جرایم غیرعمد در این استان برای آزادی و بازگشت به آغوش خانواده‌های خود، ‌منتظر دریافت کمک‌های خیران هستند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه کشور در استان گیلان شرکت گسترده و فعال مردم برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: سال گذشته حدود ۳۷۵ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در استان گیلان با کمک‌های مردمی و مشارکت بالای خیران نیک‌اندیش، از بند زندان رهایی پیدا کردند.

یزدانی با بیان اینکه برای آزادی این تعداد از زندانیان جرایم غیرعمد به غیر از کمک‌های مردمی از اعتبارات اختصاص داده شده ستاد دیه کشور نیز استفاده شده است تصریح کرد: ایام ماه مبارک امسال فرصت بسیار مناسبی برای برگزاری جشن‌های گلریزان و کمک به زندانیان جرایم غیرعمد است.

وی از زندانی بودن حدود هزار و ۲۰۰ نفر در زندان‌های گیلان بر اثر ارتکاب به جرایم غیرعمد سخن گفت و اظهار داشت: برای آزادی این تعداد از زندانیان به رقم قابل توجهی نیاز است به همین علت از تمام مردم نیکوکار استان گیلان و خیران، برای مشارکت در آزادی زندانیان استمداد می‌طلبیم.

رئیس کل دادگستری استان گیلان نیز ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی زندانیان جرایم غیرعمد و عدم توانایی آنان برای پرداخت مبالغ مورد نظر را مورد توجه قرار داد و ابراز داشت:‌ خیران با کمک‌های مالی خود برای آزاد کردن زندانیان جرایم غیرعمد، این افراد را به آغوش گرم خانواده‌هایشان باز می‌گردانند.

احمد سیاوش‌پور با اشاره به اینکه مردم استان گیلان همواره برای اجرای برنامه‌های خیرخواهانه داوطلب بوده و هستند خاطرنشان کرد:‌ جشن‌های گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، هرساله با استقبال بسیار بالای مردم سراسر گیلان و خیران، در سراسر استان برگزار می‌شوند.

رئیس کل دادگستری استان گیلان اظهار داشت: در خلال برگزاری جشن گلریزان به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان امسال و با مشارکت بسیار خوب مردم نیکوکار و خیران رشت،‌ مبلغ ۵۵۲ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد این شهرستان جمع‌آوری شد.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)