گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
فرمانده سپاه قدس گیلان:

فرمانده سپاه قدس گیلان یأس، تحریم اقتصادی و کوبیدن بر طبل مذاکره را سه ضلع مثلث دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی و نظام دانست و گفت: سوء مدیریت مسئولان خیانت به ملت ایران است.

..................... تاریخ انتشار:۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان بسیج و کارمندان سپاه قدس گیلان که در سالن اجتماعات بنیاد شهید برگزار شد، گفت: راهبرد دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران باید دائماً رصد شده تا انرژی بیهوده صرف نشود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران تأثیرگذارترین حرکت جهانی است، افزود: نظام سلطه با تمام ثروت، قانون و آموزش‌های خاص درصدد مقابله با جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تمام شاهرگ‌های حیاتی دنیا دست نظام جمهوری اسلامی ایران است و هیچ حرکتی در دنیا بدون نقش آفرینی ایران انجام نمی‌شود، گفت: به همین دلیل دشمنان انقلاب اعم از اروپا، صهیونیست، اعراب، آمریکا به رغم مشکل و اختلاف نظر با یکدیگر جبهه‌ای واحد برای نابودی انقلاب اسلامی و نظام تشکیل داده اند.

کانون قدرت انقلاب اسلامی، ملت ایران است

وی با بیان اینکه کانون قدرت انقلاب اسلامی، ملت ایران است، بیان کرد: بسیج عصاره همین ملت است و با وجود تمام حرف‌های تلخ و طعنه پای کار بوده و عملکرد آنها بی شک معجزه است.

سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه نظام به سرعت در حال پیشروی است و تنها مشکل کشور سو مدیریت‌ها است، گفت: علاوه بر قدرت نظامی و دفاعی کشور توانایی تولید ۵ برابری مواد غذایی برای جمعیت ایران را دارد ولی مدیرانی که دلشان با غرب است مانعی برای حل مشکلات هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان راه حل مشکلات کشور در زمان کوتاه را سپردن امور به جوانان انقلابی و بسیجی دانست و افزود: سو مدیریت مسئولان خیانت آشکار به ملت ایران بوده و باعث شده در مواردی نظیر محصولات تولید داخلی مانند پیاز و گوشت شدیداً افزایش پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه یأس، تحریم اقتصادی و کوبیدن بر طبل مذاکره سه ضلع مثلث دشمن برای نابودی انقلاب است، گفت: ایجاد یأس و شکاف بین مردم توسط دشمن و نفوذی‌ها برای دوقطبی کردن کشور بخشی از سناریویی است که برای مقابله با آن باید بر عکس عمل کرد و به جای تاکید بر ناامیدی، امیدواری به جامعه تزریق کرد.

سردار عبدالله پور با اشاره به تحریم اقتصادی و با بیان اینکه جریان نفوذی و لیبرال‌ها مانع میدان دادن به جوانان می‌شوند، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۰ سال گذشته همیشه تحریم بوده و هیچگاه دل غرب برای شیعیان و یاران امام راحل و انقلاب نسوخته است.

جوانان امروز از جوانان دهه ۶۰ به مراتب آگاه‌تر و علمی تر هستند

وی تأکید کرد: تاکنون نظام به همت جوانان کشور سرپا مانده و جوانان امروز از جوانان دهه ۶۰ به مراتب آگاه‌تر و علمی تر هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان درباره مذاکره با دشمن با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری بر نه مذاکره و نه جنگ، بیان کرد: به محض پذیرفتن مذاکره جنگ ایجاد می‌شود زیرا مذاکره به معنای دست برداشتن از داشته‌ها و مقاومت است.

سردار عبدالله پور به نقش بسیج ادارات در نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: بسیج ادارات مظهر مبارزه با فساد است و در غیر این صورت جریان انقلابی و بسیج خاصیت خود را از دست می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه بسیج باید اشراف اطلاعاتی کامل همراه با سند و مدرک داشته باشد، افزود: بسیجیان نباید مانند افراد معمولی رفتار کنند و در هر سازمان و نهادی که هستند باید با انواع فساد شامل رشوه، اختلاس، عدم پوشش مناسب و عفاف برخورد جدی داشته باشند.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه در حوزه حجاب با مدیری که نسبت به حجاب کارکنان خود بی تفاوت است باید برخورد کرد، ادامه داد: بر اساس طرح ناظر مردم از طریق سامانه پیامک می‌توانند نسبت به کشف حجاب و عفاف افرادی که در خودرو حضور دارند اقدام کنند تا نیروی انتظامی به شخص متخلف در ابتدا تذکر داده و در صورت تکرار تخلف برخورد شدیدتری انجام می‌دهد.

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: نشر اندیشه پاک و مدل‌های اسلامی، مدیر جهادی، محرومیت زدایی و کمک به رفع مشکل و عبور از مسیر پر پیچ و خم اداری به مردم عام از جمله اقدامات ضروری بسیج ادارات است.

سردار عبدالله پور در پایان این جلسه با اشاره به خدمات و عملکرد درخشان «محمود احمدی» رئیس سابق سازمان بسیج و کارمندان سپاه قدس گیلان «عباس حسینی» را به عنوان رئیس جدید این سازمان معرفی کرد.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)