گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان:

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با تأکید بر تشکیل سامانه مشاوره ایثارگران گفت: باید سامانه مشاوره ایثارگران برای رسیدگی به مشکلات جانبازان و ایثارگران در بنیاد شهید تشکیل شود.

..................... تاریخ انتشار:۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  آیت‌الله رسول فلاحتی در دیدار با مجمع ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدای استان در آستانه برگزاری کنگره شهدای شیمیایی و گرامیداشت شهدای بهداشت و درمان گیلان اظهار کرد: باید سامانه مشاوره ایثارگران برای رسیدگی به مشکلات جانبازان و ایثارگران در بنیاد شهید تشکیل شود.

وی با اشاره به اینکه کمبود دارو و بیکاری فرزندان یادگاران دفاع مقدس، از مهم‌ترین مشکلات است، افزود: این مشکل از مهم‌ترین مشکلاتی است که مسؤولان مربوطه باید به آن رسیدگی کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران را یاوران انقلاب و امام راحل (ره) دانست و افزود: زمانی که تمام قدرت‌های سلطه‌گر، بسیج شدند تا انقلاب را از مسیرش خارج کنند؛ تجارب و روحیه جانبازان و ایثارگران، چراغ هدایت راه جوانان برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

فلاحتی با تأکید بر تلاش مجاهدانه مسؤولان برای برطرف کردن مشکل جامعه ایثارگران بیان کرد: اگر مدیری نمی‌تواند برای ایثارگران، کاری را انجام دهد؛ مسؤولیت خود را به دیگران که توانایی دارند بسپارد.

وی با بیان اینکه برخی میگویند چرا در نماز جمعه برخی مشکلات را بیان نمی‌کنید، افزود: بنده همواره عاقلانه و منطقی، مطالبه‌گرِ مشکلات مردم از مسؤولان در دستگاه‌های مختلف هستم.

 

فارس

نظرات شما
  1. جانبازوبرادرشهید گفت:

    سلام..خیلی هاباحرف ازکنارمان ردمیشوندوجانبازان وخانواده های شهداءرارها کردندبه امان خدا..تازمانیکه مسوولین بی تدبیر وبرخی بی توجه وجودداردمشکلاتمان بیشتر وبیشترخواهدشد.تنهاکسانی میتوانندمشکلات جانبازان الخصوص درمان راحل کنندکه ایثارگران راباورکنندواعتقادداشته باشند..حرف مشکل ماهاراحل نخواهدکرد…

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)