گزارش تصویری شب اول احیاء در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری بزرگداشت حماسه سوم خرداد در گلزار شهدای رشت
گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گیلان از خریداری و ثبت سفارش کتاب‌های درسی در کلیه پایه‌های تحصیلی تا تاریخ ۲۰ خرداد خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان نادر جهان‌آرای امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز پیش‌فروش کتاب‌های درسی در کلیه مقاطع تحصیلی اظهار کرد: مدیران و دانش‌آموزان کلیه واحدهای تحصیلی می‌توانند با مراجعه به سایت و با خیالی آسوده به‌صورت تکی و یا گروهی به خرید و سفارش کتاب بپردازند.

وی با بیان اینکه دانش‌آموزان برای خرید کتاب هیچ عجله‌ای از خود به خرج ندهند گفت: سایت از ۹ روز گذشته و تا تاریخ ۲۰ خرداد باز و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تمام شدن کتاب وجود ندارد و در صورت تمام شدن کتاب هم تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

مدیرکل آموزش پرورش استان گیلان با اذعان به اینکه تاکنون ۸۰ درصد کتاب‌های پایه تحصیلی ابتدایی در استان گیلان خریداری‌شده است تصریح کرد: به‌طور متوسط هرساله ۳۳ هزار دانش‌آموز در یک‌پایه تحصیلی در استان گیلان تحصیل‌کرده و بر این اساس همکاران در آموزش پرورش با مکاتباتی که با تهران داشتند موفق به خریداری ۸۰ درصد کتاب‌های شش‌پایه ابتدایی شده تا در اختیار دانش‌آموزان قرار دهند.

جهان‌آرای با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان در کلیه مقاطع تحصیلی در صورت نیاز می‌توانند به کتاب‌فروشی‌های شهر خود مراجعه کنند افزود: در صورت تمام شدن کتاب در سایت اولیای دانش‌آموزان می‌توانند در تاریخ مقرر که از طرف آموزش پرورش اعلام می‌شود به کتاب‌فروشی‌های محل خود مراجعه و کتاب خود را خریداری کنند.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)