گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت
فرمانده سپاه قدس گیلان تأکید کرد:

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم تشکیل هیئت اندیشه ورز در ستاد کنگره ۸ هزار شهید این استان، گفت: مراسم دومین کنگره باید با توجه به مسائل روز جامعه و با محتوای غنی برگزار شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  سردار محمد عبدالله پور در مراسم تودیع و معارفه رئیس ستاد کنگره هشت هزار شهید گیلان که بعد از ظهر چهارشنبه در سالن اجتماعات سپاه قدس این استان برگزار شد، اظهار کرد: ستاد کنگره هشت هزار شهید گیلان در سطح کشور نمونه است.

وی با تأکید بر لزوم برگزاری دومین کنگره هشت هزار شهید استان گیلان، افزود: باید برای برگزاری این کنگره برنامه ریزی لازم انجام شود.

سردار عبدالله پور در ادامه بر لزوم تشکیل هیئت اندیشه ورز در ستاد کنگره هشت هزار شهید استان گیلان تأکید کرد و گفت: باید مراسم دومین کنگره هشت هزار شهید استان گیلان با شکلی جدید و بر اساس مسائل روز جامعه برگزار شده و تولیدات جدیدی داشته باشد.

وی با اشاره به سیل اخیر در چند استان کشور و کمک‌های مردمی، بیان کرد: به رغم وجود مشکلات اقتصادی مردم ایران برای کمک به هموطنان آسیب دیده خود وارد عمل شده‌اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان ادامه داد: بروز مشکلات در حوزه‌های مختلف در کشور را به دلیل دوری از فرهنگ شهدا است.

لزوم نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان نیز در ادامه این جلسه با تأکید بر لزوم نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، اظهار کرد: برای موفقیت باید کارها را جهادی انجام داد.

سرهنگ عباس بایرامی با اشاره به اینکه باید بین تمامی دستگاه‌ها همدلی حاکم شود، گفت: ما باید برای سال‌های آینده برنامه ریزی کنیم زیرا نسل جدید نیز باید با رشادت‌های رزمندگان آشنا شوند.

در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ابراهیم جوادی، مسئول سابق ستاد کنگره هشت هزار شهید گیلان، سید غلامرضا امیری به عنوان مسئول جدید این ستاد معرفی شد.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)