گزارش تصویری تجلیل اصحاب رسانه در سپاه ناحیه رشت
گزارش تصویری مراسم دعای پرفیض عرفه در گلزارشهدای رشت
گزارش تصویری تجلیل از خبرنگاران توسط شهرداری رشت در تالار گلستان
گزارش تصویری تجلیل از فعالان عرصه خبری در فرمانداری رشت
گزارش تصویری همایش روز خبرنگار در مجتمع خاتم الانبیاء رشت
رئیس بنیاد مسکن آستارا:

رئیس بنیاد مسکن آستارا گفت: در سال گذشته، ۱۱ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال تسهیلات ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی به ۵۲ متقاضی این شهرستان پرداخت شد.

..................... تاریخ انتشار:۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان   هومن بصیر صبح امروز در جریان بازدید از واحدهای روستایی بهسازی شده این شهرستان اظهار داشت: بهسازی و نوسازی مسکن روستایی با هدف ارتقای کمی و کیفی و مقاوم‌سازی واحدهای مسکونی در مناطق روستایی در آستارا اجرا می‌شود.

رییس بنیاد مسکن آستارا با اشاره به آمار سال گذشته این بنیاد در حوزه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی افزود: در سال گذشته، ۱۱ میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال تسهیلات ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی به ۵۲ متقاضی این شهرستان پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه ۶۰ جلد سند مالکیت روستایی در سال گذشته برای متقاضیان صادر شده است تصریح کرد: در این راستا ۲۸۰ میلیون ریال به‌عنوان کمک بلاعوض و ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات تعمیرات مسکن روستایی به واجدین شرایط پرداخت شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آستارا از اجرای طرح هادی روستای باش محله لوندویل این شهرستان خبر داد و افزود: اعتبار اجرای طرح هادی روستای باش محله لوندویل ۲ میلیارد ریال است که اخیرا تخصیص یافته که در مرحله انتخاب پیمانکار است.

بصیر با اشاره به بازنگری طرح هادی دو روستای ویرمونی و باش محله لوندویل این شهرستان خاطر نشان کرد: ۷۷۰ میلیون ریال جهت عملیات نقشه برداری تخصیص یافته که توسط مشاور طرح در دست بررسی و طراحی است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آستارا خاطرنشان کرد: هدف از طرح هادی، ایجاد بستر توسعه روستاها، توزیع عادلانه امکانات و بهبود وضعیت مسکن است.

به گزارش تسنیم، شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۶۲ روستا در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)