گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان :

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان به جاری شدن سیل و خسارت به مردم اشاره کرد و گفت: از صدور مجوز ساخت‌وسازهای غیرقانونی در مسیر رودخانه‌ها خودداری شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان   کیوان محمدی عصر امروز در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان رودسر در سالن اجتماعات این فرمانداری با محکوم کردن اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران اظهار کرد: همه ملت ایران که با صبوری و بردباری مشکلات و فشارهای اقتصادی و معیشتی حاکم بر جامعه که با تحریم‌های استکبار ایجادشده را تحمل می‌کنند یک پاسدار و بسیجی هستند.

وی با اشاره به سخن امام (ره) که اگر سپاه نبود کشور هم نبود افزود: سپاه پاسداران از ابتدای تأسیس آن تاکنون همواره حافظ انقلاب بوده و هست و با این حرکت نابخردانه و اقدام خصمانه آمریکا با وحدت همه اقشار و احزاب برای حمایت و پشتیبانی از سپاه قطعاً استکبار جهانی کوچک‌ترین خدشه‌ای نمی‌تواند به سپاه و نظام ما وارد کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان با اشاره به سیل‌زدگان روستای کاکرود رحیم‌آباد تصریح کرد: برای جبران خسارت سیل کاکرود چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار قرار داده‌شده اینکه و چرا تاکنون باوجود امکانات و اعتبار لازم مشکل این روستا حل‌نشده عجیب است، سیل کاکرود در مقایسه باسیل در کرمانشاه و دیگر استان‌های کشور سیل عظیمی نبوده که تاکنون جبران نشده است.

وی سیل کاکرود و دیگر سیل‌های جاری‌شده در کشور را موردتوجه مدیران دستگاه‌ها قرارداد و گفت: باید بتوانیم از این اتفاقات درس بگیریم و از صدور مجوز ساخت‌وسازهای غیرقانونی در مسیر رودخانه‌ها خودداری کنیم.

محمدی با اشاره به اینکه اجرای طرح فاضلاب رودسر یک طرح ملی بوده که باید پیگیری شود بیان کرد: در خصوص اجرای پروژه‌های ملی و پروژه‌هایی مانند ساماندهی پسماند، شهرستان باید بتواند از ظرفیت نماینده خود در مجلس استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه زباله را مردم ایجاد می‌کنند و حل این معضل هم با کمک مردم و سازمان‌های مردم‌نهاد انجام‌پذیر است بیان کرد: شهرستان رودسر ورودی استان گیلان است و باید تلاش کنیم از طریق برنامه‌ریزی مشکل زباله‌ها حل شود تا گردشگرانی که از مازندران وارد استان ما می‌شوند تفاوتی بین دو استان را احساس نکنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان اجرای پروژه سد پلرود را یک طرح ملی خواند و گفت: باوجود کشاورزی بودن گیلان ساخت سد پلرود در شرق و سد شفارود در غرب استان برای حل مشکلات آبی در طول ۳۵ سال گذشته مطرح بوده اما متأسفانه تاکنون اجرای این طرح‌ها به اتمام نرسیده است.

وی توجه به‌سلامت جامعه را از دغدغه‌های دولت خواند و افزود: بیمارستان شهید انصاری رودسر برای ارائه خدمات بهتر به مردم نیازمند یک مقدار تجهیزات و نوسازی است.

محمدی اتمام طرح‌های نیمه‌تمام را از اولویت‌های دولت خواند و تصریح کرد: با توجه به محدودیت‌های مالی و مشکلات اعتباری وعده‌هایی به مردم ندهیم که نتوانیم اجرایی کنیم.

وی بر لزوم اهتمام بیشتر همه مدیران دستگاه‌ها در حل مشکلات مردم تأکید کرد و افزود: با وحدت و همدلی تلاش کنیم تا حداکثر خدمت، رفاه و امنیت را برای مردم فراهم کنیم.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)