گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان تأکید کرد:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر لزوم تبیین شخصیت «آیت الله بهجت» برای نسل جوان جامعه، گفت: جوانان تشنه شناخت ابعاد شخصیتی این عالم ربانی هستند.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حجت‌الاسلام مجتبی اشجری در نشست هماهنگی بزرگداشت مرجع عالی‌قدر حضرت آیت‌الله العظمی بهجت فومنی (ره) که ظهر دوشنبه در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد با محکوم کردن اقدام مذبوحانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، اظهار کرد: این حرکت احمقانه سبب ایجاد همدلی و وحدت بیشتر در میان آحاد مردم شده است.

وی با بیان اینکه مردم بصیر، آگاه و قدرشناس ایران اسلامی روز جمعه با حضور پرشور در تظاهرات حمایت خود از سپاه پاسداران را به نمایش گذاشتند، افزود: این حضور پرشور پاسخ قاطع و کوبنده‌ای به این اقدام احمقانه آمریکا و حامیان آن بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه به برخی ویژگی‌های شخصیتی حضرت آیت‌الله بهجت اشاره کرد و گفت: آیت بهجت شخصیتی برجسته، نفوذ ناپذیر و عبد صالح خداوند بود.

وی با تأکید بر اینکه برای پاسداشت یاد و خاطره این عالم جلیل القدر نباید تنها به یک مراسم اکتفا شود، بیان کرد: علاوه بر شهرستان فومن سایر شهرستان‌های استان گیلان نیز باید در برگزاری مراسمی برای آیت الله بهجت اهتمام ویژه ایداشته باشند.

حجت الاسلام اشجری تصریح کرد: باید از طریق صدا و سیما، رسانه‌های ملی، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اندیشه‌های ناب این عالم جهان اسلام برای جامعه به ویژه جوانان تبیین شود.

وی با بیان اینکه بیانات آیت الله بهجت در طول ۱۰ سال گذشته در قالب یک کتاب منتشر شود، افزود: جوانان تشنه شناخت ابعاد شخصیتی این عالم ربانی هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در ادامه خواستار مشارکت همه استان و بهره گیری از همه ظرفیت‌ها برای برگزاری مراسم پاسداشت حضرت آیت الله بهجت شد، و گفت: باید با تبیین ابعاد مختلف شخصیت فردی و اجتماعی ایشان برای جوانان الگوسازی کنیم.

وی با بیان اینکه عده‌ای تلاش می‌کنند تا شخصیت آیت الله بهجت تنها به بعد عرفانی مرتبط کرده و ایشان را جدای از مسائل سیاسی و حکومتی معرفی کنند، ادامه داد: آیت الله بهجت ارتباطی تنگاتنگ با امام خمینی (ره) و رهبری معظم داشتند.

اشجری با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت آیت الله بهجت، گفت: مراسم ایشان روز ۱۲ اردیبهشت ماه امسال ساعت ۱۷ عصر در مسجد ولیعصر (عج) بالا محله فومن به سخنرانی «آیت‌الله سید محمدرضا مدرسی یزدی»، عضو فقهای شورای نگهبان برگزار می‌شود.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)