گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
فرمانده لشکر عملیاتی سپاه گیلان

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: ایران و نظام اسلامی در مقابل تمام خباثت‌های دشمن علیه نظام اسلامی ایستادگی کرده و تمام خباثت‌ها و نقشه‌های شوم آنان را باطل می‌کنیم.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،سردار پاسدار محمدعلی حق‌بین دیروز  در مراسم تجمع دانشجویان دانشگاه‌ آزاد اسلامی رشت در حمایت از سپاه پاسداران اظهار داشت: امروز هر کشوری در دنیا در راستای استقلال کامل باید بر سه عنصر علم و دانش، فرهنگ و اقتصاد در حد بسیار بالایی تسلط داشته باشد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان خاطرنشان کرد: امروز خط فکری جهان‌خواران و تعدادی از کشورهایی که توانستند به جایگاه‌هایی برسند این بوده که ما باید تولید‌کننده باشیم و دیگران نیز مصرف‌کننده باشند و به این موضوع اعتقاد دارند زیرا برای آنان یک استراتژی است.

حق‌بین با اشاره به میزان تسلط کشورها بر موضوع علم و دانش ابراز داشت: اگر کشوری بر علم و دانش تسلط داشته باشد اما اطلاعات کافی در راستای فرهنگ، پایه و اساس فرهنگ خود نداشته باشد در حقیقت پایبند و وابسته به کشورهای دیگر می‌شود.

وی با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران افزود: اگر امروز آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحریم کرده و در مرحله بعد نیر تروریست می‌نامد به این دلیل است که جامعه ایرانی را به درستی نمی‌شناسد و نمی‌داند که شاخصه قدرت ایران اسلامی فقط سپاه نیست.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه ما باید سردمدار باشیم و در این مسیر سایر کشورها نیز دنباله‌رو جمهوری اسلامی باشند عنوان کرد: قرآن، روایات اسلامی، رهبر معظم انقلاب، سپاهیان، دانشگاهیان، حوزویان و جوانان پرشور ما، هرکدام یک ستون پرقدرت هستند که به موقع از انقلاب و مردم حمایت می‌کنند.

حق‌بین افزود: آمریکا بارها و بارها در راستای آغاز جنگ تا مرز ایران آمد اما هرگز جرئت این کار را نداشته و همواره بدون نتیجه برمی‌گشت زیرا آن‌ها به گمان خود فکر می‌کردند که می‌توانند در مقابل نظام جمهوری اسلامی بایستند و حتی داعش را هم تشکیل دادند اما باز هم موفق نشدند.

وی به خط فکری آمریکا که فریب‌دادن جوانان ایرانی است اشاره کرد و گفت: فریب جوانان ایرانی جزء اهداف، نقشه و خط فکری آمریکا بوده که با طراحی دو استراتژی بسیار بزرگ از این عقیده که ما باید بر آزادی مطبوعات و جوانان کشورهای مختلف دنیا علی‌الخصوص ایران تسلط کامل داشته باشیم.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه ما باید در مقابل توطئه‌ها و نقشه‌های دشمن هوشیار باشیم تصریح کرد: ما باید با هوشیاری کامل بر نقشه‌های شوم دشمن آگاهی داشته باشیم تا بتوانیم توطئه‌های آن‌ها را خنثی کنیم، در غیر این صورت نسل‌های بعدی کوتاهی‌های ما را در مقابل دشمنان نمی‌پذیرند.

سردار حق‌بین با اشاره به برخی سیاست‌های دشمنان در رابطه با اینکه ایران را یک کشور جنگ‌طلب معرفی کنند خاطرنشان کرد: با هوشیاری مردم ایران، تمام نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان توسط نظام اسلامی نقش برآب می‌شود همان گونه که طرح داعش قبل از ورود به ایران در نطفه خفه شد و هرگز به ثمر نرسید.

وی افزود: ما به تمام کسانی که به بیانات و سخنان دنیای غرب توجه می‌کنند و در راستای ترویج و پیاده‌سازی فرهنگ غربی در کشور خود تلاش کرده و تولید بمب می‌کنند و در حال سازماندهی مجدد داعش هستند، هشدار می‌دهیم و ایران اسلامی نیز در مقابل تمام خباثت‌های دشمن ایستادگی کرده و نقشه‌های شوم آنان را باطل می‌کند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان خطاب به دشمنانی که ایران را جنگ‌طلب معرفی می‌کنند گفت: کسانی که ایران را جنگ‌طلب معرفی می‌کنند بدانند که ایران صلح را برای غرب آسیا و دنیای اسلام به ارمغان آورده و برعکس کسانی که جنگ‌طلب هستند و دشمنان را بر علیه ایران اسلامی تحریک می‌کنند، ایران در مقابل دشمن می‌ایستد

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)