گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸

قایقرانان گیلانی در نخستین مرحله تست انتخابی تیم ملی آب‌های آرام در سال ۹۸، عناوین برتر را از آن خود کردند.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  روز پایانی تست انتخابی تیم ملی آب‌های آرام در رده سنی بزرگ‌سالان در دو بخش مردان و زنان در دریاچه آزادی تهران برگزار شد و قایقرانان گیلانی، عناوین برتر را از آن خود کردند.

در بخش مردان و در کایاک ۱۰۰۰ متر، علی آقامیرزایی و پیمان قویدل از گیلان به ترتیب مقام‌های اول و سوم را از آن خود کردند، در این ماده، احمدرضا طالبیان از اصفهان به مقام دوم دست‌یافت.

درخشش آقامیرزایی و قویدل در کایاک ۵۰۰ متر نیز تکرار شد و این دو قایقران گیلانی به ترتیب مقام‌های اول و دوم را از آن خود کردند، در این ماده احمدرضا طالبیان به مقام سوم نائل آمد.

در بخش بانوان و در کایاک ۵۰۰ متر، الناز شفیعیان از گیلان موفق شد بر سکوی اول قرار بگیرد، آرزو حکیمی از همدان و سمن سلطانی از تهران به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم جای گرفتند، شفیعیان در کایاک ۲۰۰ متر نیز درخشش خیره‌کننده‌ای داشته و به مقام نخست دست‌یافت، آرزو حکیمی از همدان و هدیه کاظمی از هرمزگان به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم جای گرفتند.

در کانوکانادایی ۵۰۰ متر، سماک حرفه و آتنا رئوفی از گیلان به ترتیب به مقام اول و دوم دست‌یافته و مریم شورگشتی از تهران به مقام سومی نائل آمد، در کانوکانادایی ۲۰۰ متر، آتنا رئوفی مقام دومی را از آن خود کرد، در این ماده مهسا کهن‌سال از خوزستان و مریم شورگشتی از تهران به ترتیب در مکان‌های اول و سوم جای گرفتند.

آرزو حکیمی مقدم از همدان، گلناز غضنفریان از مازندران، الناز شفیعیان از گیلان، سمن سلطانی از تهران و هدیه کاظمی و کیانا کمال زاده از هرمزگان در بخش کایاک بانوان، آتنا رئوفی و زیبا سماک حرفه از گیلان، مهسا کهن‌سال از خوزستان و مریم شورگشتی از تهران در بخش کانوی بانوان حضور دارند.

پیمان قویدل، صادق زمانی و علی آقامیرزایی از گیلان، علیرضا جهان‌نما و علی مولایی از تهران، احمدرضا طالبیان از اصفهان و امید احمدی از زنجان در بخش کایاک مردان و عادل مجللی از گلستان، محمدنبی رضایی از مازندران، عرفان زنده پی از بوشهر، شاهو ناصری از کردستان و علی اجاقی از کرمانشاه در بخش کانوی مردان، قایقرانان حاضر در این مرحله از اردو هستند.

 نخستین اردوی تیم ملی آب‌های آرام در سال ۹۸ در دو بخش مردان و زنان در رده سنی بزرگ‌سالان از ۱۸ فروردین‌ماه در دریاچه آزادی تهران آغاز شد.

 

فارس 

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)