گزارش تصویری دیدار و‌هم اندیشی جوانان با فرماندار گیلان به مناسبت روز جوان
گزارش تصویری هشتاد و هشتمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری تودیع و معارفه مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان
گزارش تصویری گلباران گلزار شهدای رشت در اغاز هفته جوان توسط سازمان های مردم نهاد جوانان
گزارش تصویری رویداد گیلان از هشتاد و هفتمین جلسه شورای شهر رشت در سال جدید

رئیس سازمان تبلیغات سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه رؤسای سازمان تبلیغات خدام فرهنگی مردم هستند، گفت: تلاش‌های سازمان تبلیغات باید به‌گونه‌ای باشد که مردم ثمره این تلاش‌ها را ببینند.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی در مراسم معارفه مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی گیلان در سالن اجتماعات دادگستری کل استان اظهار کرد: ما به‌عنوان خادمین مردم وظایفی داریم و باید این وظایف از سوی سازمان تبلیغات بیشتر و قاطع‌تر دنبال شود.

وی تهران، خراسان رضوی، قم، خوزستان و گیلان را از مهم‌ترین استان‌ها برای پایلوت طرح‌های سازمان تبلیغات دانست و گفت: تلاش‌های سازمان تبلیغات باید به‌گونه‌ای باشد که مردم ثمره این تلاش‌ها را ببینند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این سازمان را خادم فرهنگی مردم عنوان کرد و افزود: قدرشناسی از تمام زحماتی که تا امروز در گیلان کشیده شده انتظار داریم بارهای سنگین پیش‌رو، به حجت‌الاسلام مهدوی محول شود و به‌خوبی پیش برود.

قمی با تأکید بر اینکه سازمان تبلیغات باید بکوشد تا مبانی اسلامی و منویات مقام معظم رهبری را اجرا کند بیان کرد: روسای سازمان تبلیغات در هر استان باید خود را خادمان فرهنگی ملت ایران دانسته برای اجرای احکام و مبانی نظام اسلامی بکوشند.

 در انتهای این مراسم از زحمات ۲۴ ساله حجت‌الاسلام‌والمسلمین جمال یاری، مدیر‌کل سابق سازمان تبلیغات اسلامی گیلان تجلیل و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعید مهدوی که پیش‌ازاین دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان و رئیس استان قدس رضوی در گیلان بود به‌عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات در گیلان معرفی شد.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)