گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸

رئیس سازمان تبلیغات سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه رؤسای سازمان تبلیغات خدام فرهنگی مردم هستند، گفت: تلاش‌های سازمان تبلیغات باید به‌گونه‌ای باشد که مردم ثمره این تلاش‌ها را ببینند.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی در مراسم معارفه مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی گیلان در سالن اجتماعات دادگستری کل استان اظهار کرد: ما به‌عنوان خادمین مردم وظایفی داریم و باید این وظایف از سوی سازمان تبلیغات بیشتر و قاطع‌تر دنبال شود.

وی تهران، خراسان رضوی، قم، خوزستان و گیلان را از مهم‌ترین استان‌ها برای پایلوت طرح‌های سازمان تبلیغات دانست و گفت: تلاش‌های سازمان تبلیغات باید به‌گونه‌ای باشد که مردم ثمره این تلاش‌ها را ببینند.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی این سازمان را خادم فرهنگی مردم عنوان کرد و افزود: قدرشناسی از تمام زحماتی که تا امروز در گیلان کشیده شده انتظار داریم بارهای سنگین پیش‌رو، به حجت‌الاسلام مهدوی محول شود و به‌خوبی پیش برود.

قمی با تأکید بر اینکه سازمان تبلیغات باید بکوشد تا مبانی اسلامی و منویات مقام معظم رهبری را اجرا کند بیان کرد: روسای سازمان تبلیغات در هر استان باید خود را خادمان فرهنگی ملت ایران دانسته برای اجرای احکام و مبانی نظام اسلامی بکوشند.

 در انتهای این مراسم از زحمات ۲۴ ساله حجت‌الاسلام‌والمسلمین جمال یاری، مدیر‌کل سابق سازمان تبلیغات اسلامی گیلان تجلیل و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعید مهدوی که پیش‌ازاین دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان و رئیس استان قدس رضوی در گیلان بود به‌عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات در گیلان معرفی شد.

 

فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)