گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: با معرفی دانش‌آموزان علاقه‌مند به حوزه تولید به‌عنوان سفیر صنعت، زمینه استفاده این افراد از امکانات موجود در کارخانجات فراهم می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان   فرهاد دلق‌پوش امروز در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان ضمن تاکید بر افزایش روابط آموزش و پرورش با حوزه تولید و تجارت اظهار داشت: تحول علمی و اجرایی در آموزش و پرورش نیازمند افزایش رابطه این سازمان با حوزه تولید و تجارت است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تصریح کرد: هنرستان‌های آموزش و پرورش استان گیلان می‌توانند با تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص، از ظرفیت‌های موجود در صنایع مختلف شیمیایی، فلزی، غذایی و الکترونیکی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه حوزه تجاری در رونق بخشیدن به اقتصاد کشور و استان گیلان نقش به‌سزایی دارد افزود: در صورت تمایل آموزش و پرورش استان گیلان، آمادگی لازم برای برنامه‌ریزی جهت افزایش ارتباط دانش آموزان در حوزه تجاری با اتاق بازرگانی و اتاق اصناف وجود دارد.

دلق‌پوش با اشاره به اینکه باید در جهت رونق تولید در کشور حرکت کنیم گفت: آموزش و پرورش استان گیلان می‌تواند افراد علاقه‌مند به حوزه تجارت و تولید را به‌عنوان “سفیر صنعت” به سازمان صمت استان گیلان معرفی کند تا زمینه برای استفاده این افراد از امکانات موجود در کارخانجات فراهم شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان اعلام کرد: نقش آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت افراد در جامعه بسیار پررنگ است و امیدوارم که استان گیلان همانطور که در بحث مباحث فرهنگی جایگاه ویژه‌ای را در کشور داشته، در حوزه علمی نیز به جایگاه نخست برسد.

دلق‌پوش خاطرنشان کرد: امیدوارم در سال جدید در حوزه تولید و صنعت شتاب بیشتری نسبت به گذشته بگیریم و از امکانات موجود در بخش تولید و تجارت در جهت بهبود جایگاه علمی دانش‌آموزان کشور به ویژه دانش‌آموزان استان گیلان استفاده حداکثری کنیم.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)