گزارش تصویری دیدار و‌هم اندیشی جوانان با فرماندار گیلان به مناسبت روز جوان
گزارش تصویری هشتاد و هشتمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری تودیع و معارفه مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان
گزارش تصویری گلباران گلزار شهدای رشت در اغاز هفته جوان توسط سازمان های مردم نهاد جوانان
گزارش تصویری رویداد گیلان از هشتاد و هفتمین جلسه شورای شهر رشت در سال جدید
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: با معرفی دانش‌آموزان علاقه‌مند به حوزه تولید به‌عنوان سفیر صنعت، زمینه استفاده این افراد از امکانات موجود در کارخانجات فراهم می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان   فرهاد دلق‌پوش امروز در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان ضمن تاکید بر افزایش روابط آموزش و پرورش با حوزه تولید و تجارت اظهار داشت: تحول علمی و اجرایی در آموزش و پرورش نیازمند افزایش رابطه این سازمان با حوزه تولید و تجارت است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تصریح کرد: هنرستان‌های آموزش و پرورش استان گیلان می‌توانند با تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص، از ظرفیت‌های موجود در صنایع مختلف شیمیایی، فلزی، غذایی و الکترونیکی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه حوزه تجاری در رونق بخشیدن به اقتصاد کشور و استان گیلان نقش به‌سزایی دارد افزود: در صورت تمایل آموزش و پرورش استان گیلان، آمادگی لازم برای برنامه‌ریزی جهت افزایش ارتباط دانش آموزان در حوزه تجاری با اتاق بازرگانی و اتاق اصناف وجود دارد.

دلق‌پوش با اشاره به اینکه باید در جهت رونق تولید در کشور حرکت کنیم گفت: آموزش و پرورش استان گیلان می‌تواند افراد علاقه‌مند به حوزه تجارت و تولید را به‌عنوان “سفیر صنعت” به سازمان صمت استان گیلان معرفی کند تا زمینه برای استفاده این افراد از امکانات موجود در کارخانجات فراهم شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان اعلام کرد: نقش آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت افراد در جامعه بسیار پررنگ است و امیدوارم که استان گیلان همانطور که در بحث مباحث فرهنگی جایگاه ویژه‌ای را در کشور داشته، در حوزه علمی نیز به جایگاه نخست برسد.

دلق‌پوش خاطرنشان کرد: امیدوارم در سال جدید در حوزه تولید و صنعت شتاب بیشتری نسبت به گذشته بگیریم و از امکانات موجود در بخش تولید و تجارت در جهت بهبود جایگاه علمی دانش‌آموزان کشور به ویژه دانش‌آموزان استان گیلان استفاده حداکثری کنیم.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)