گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
رئیس آموزش و پرورش صومعه سرا:

رئیس آموزش و پرورش صومعه سرا با اشاره به برنامه ریزی برای ارتقای سطح پژوهشی دبیران این شهر، گفت: ۱۰ اثر پژوهشی دبیران صومعه سرایی به مرحله کشوری راه یافته است.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  مهرداد فیض بخش در جلسه شورای آموزش و پرورش که بعد از ظهر یکشنبه در فرمانداری صومعه سرا برگزار شد با اشاره به روند رو به رشد حوزه آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا، گفت: بر اساس آمارها شهرستان صومعه سرا در بسیاری از بخش‌ها بهترین عملکرد در سطح استان و حتی کشور داشته است.

فیض بخش در ادامه به آمارهای ستاد اسکان نوروزی در شهرستان صومعه‌سرا اشاره کرد و افزود: با توجه به حوادث سیل در برخی استان‌های کشور شاهد کاهش حضور مهمانان در استان گیلان بودیم.

وی با بیان اینکه در زمینه مهمان‌پذیر و امکانات رفاهی رتبه نخست استان را داریم، بیان کرد: ۴۶۷ خانوار شامل ۳۹۳ خانوار فرهنگی و ۷۴ خانوار خیلی فرهنگی در این ایام در ستاد اسکان فرهنگیان صومعه سرا اسکان یافته‌اند.

رئیس آموزش و پرورش صومعه سرا به برخی‌های فعالیت آموزش و پرورش این اداره اشاره و تصریح کرد: در حوزه ورزشی در سال گذشته به رغم همه مشکلات و کمبودهای مالی آموزش و پرورش صومعه سرا تیم‌داری کرده و در صدر برنامه‌های ورزشی استان قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه پژوهش نیز فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است، افزود: سال ۹۷ در آموزش و پرورش صومعه سرا به عنوان سال پژوهش نامگذاری شد و در کنار توجه به پژوهش در سطح مدارس به برنامه‌های پژوهشی دبیران نیز توجه شده است.

فیض بخش با بیان اینکه در حوزه پژوهش در مقطع ابتدایی ۳۱ اثر به استان ارسال شد، گفت: از این تعداد ۱۲ اثر رتبه عالی، ۱۳ اثر حائز رتبه خیلی خوب و مابقی نیز به رتبه خوبی را کسب کردند که از این میان ۱۰ اثر به مرحله کشور راه یافته است.

وی با اشاره به کسب ۲۶ رتبه برتر در حوزه پرورشی، بیان کرد: در حوزه آسیب‌های اجتماعی و نوجوان سالم نیز فعالیت‌های خوبی داشته‌ایم که سال گذشته ۳ هزار اثر به استان ارسال شد که با رشد حدود ۳۰۰ درصدی همراه بوده است.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)