گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸

«مهدی احدی زناب» کشتی گیر شایسته گیلانی موفق به کسب مدال برنز مسابقات بین‌المللی جام پیروزی ترکیه شد .

..................... تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ......................

 به گزارش رویداد گیلان  نقی هدایتی با اعلام این خبر اظهار کرد: در جریان این مسابقات در آنتالیا، مهدی احدی زاب در رشته کشتی فرنگی و در وزن ۴۵ کیلوگرم موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شد.

رئیس هیات کشتی استان گیلان افزود: بر این اساس و در جریان این مسابقات در رده سنی نوجوانان، در وزن ۴۵ کیلوگرم مهدی احدی زناب در دور نخست مقابل کشتی گیری از کشور میزبان شکست خورد اما با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، وی به گروه بازنده‌ها رفت.

وی ادامه داد: با توجه به این امر، این کشتی گیر شایسته در ادامه رقابت‌ها مقابل حریف قزاقستانی پیروز و راهی دیدار رده بندی شد که در این مرحله با عبور از سد کشتی گیری از کشور ترکیه به مدال برنز این رقابت‌ها دست یافت.

هدایتی بیان کرد: علاوه بر مهدی احدی زناب که موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شد، فربد سیرتی دیگر کشتی گیر شایسته استان گیلان نیز در وزن ۵۵ کیلوگرم، به همراه تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران در مسابقات بین‌المللی جام پیرزوی ترکیه حضور داشت.

رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: همچنین محمد کاظمی از این استان نیز به عنوان یکی از مربیان تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران به همراه این تیم در رقابت‌های بین‌المللی جام پیروزی ترکیه حضور داشت.

گفتنی است؛ مسابقات کشتی بین‌المللی جام پیروزی ترکیه از روز ۲۲ فروردین ماه در شهر آنتالیا با حضور زبده‌ترین کشتی گیران کشورهای مختلف جهان به مدت سه روز برگزار شد.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)