گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان مطرح شد:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به مقاوم سازی ۱۵۰ هزار خانه روستایی از سال ۸۴ تاکنون در این استان، گفت: گیلان در رتبه نخست کشور قرار دارد.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  آیت الله رسول فلاحتی ظهر یکشنبه در دیدار با مدیرکل و معاونان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان به مناسبت چهلمین سالروز صدور حساب ۱۰۰ امام، اظهار کرد: انتظار می‌رود امسال خدمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیش از سال‌های گذشته باشد.

وی با تأکید بر لزوم دقت در اجرای طرح هادی با توجه به تأثیرات آن بر جانمایی زمین‌های روستایی، افزود: در سال‌های اخیر بنیاد مسکن عملکرد موفقی در زمان بروز حوادث داشته است.

امام جمعه رشت در ادامه خواستار توجه به استحکام بناهای احداث شده در سطح روستا از سوی بنیاد مسکن شد، گفت: متأسفانه در حوادث اخیر عدم استحکام بنا و سازها سبب بروز خسارت‌های بسیار شده است.

وی همچنین بر لزوم توجه به فرهنگ بومی و محلی در برنامه‌های بنیاد مسکن تأکید و بیان کرد: فرهنگ بومی در اجرای طرح‌های روستایی باید مد نظر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گیرد.

احداث ۳۰ هزار واحد مسکن مهر در گیلان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه از سال ۸۴ تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار خانه روستایی در استان مقاوم سازی شده است، اظهار کرد: استان گیلان در این زمینه در جایگاه نخست کشور قرار دارد.

محمد اکبرزاده همچنین با اشاره به اجرای طرح هادی روستایی در استان گیلان، گفت: شاخص اجرای طرح هادی در استان گیلان ۴۷.۸ درصد است.

وی با بیان اینکه ۳۰ هزار مسکن مهر توسط این بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرهای زیر ۲۵ هزار جمعیت گیلان احداث شده است، بیان کرد: ۹۶ درصد از جامعه هدف در خانه‌های مذکور ساکن شدند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از صدور ۱۴۵ سند روستایی با اجرای طرح هادی در استان خبر داد و تصریح کرد: سال ۹۸ تعداد ۲۰ هزار سند روستایی دیگر به مردم واگذار می‌شود.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)