گزارش تصویری مراسم تکریم و معارفه شهردار جدید رشت
واکاوی اصلاح طلبانه با چاشنی دعوت از یک ضدانقلاب!
گزارش تصویری جشن عید سعید فطر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت
گزارش تصویری از اقامه نماز باشکوه عید سعید فطر در رشت‎
گزارش تصویری از حماسه عظیم مردم روزه‌دار رشت در روز قدس ۹۸
مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به کمک ۷۵۰ میلیون تومانی نیکوکار گیلانی به مناطق سیل زده کشور، گفت: این کمک ها در قالب شش کانتینر به وزن ۱۶۰ تن کالای اساسی است.

..................... تاریخ انتشار:۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان  عباس اهرابی ظهر یکشنبه در حاشیه ارسال کمک‌های یک نیکوکار گیلانی به مناطق سیل زده کشور، اظهار کرد: گیلانیان ثابت کرده‌اند که همواره در شرایط سخت در کنار هموطنان خود هستند.

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد ارسال کمک‌های مدیرعامل شرکت ایستک گیلان به مبلغ بیش از ۷۵۰ میلیون تومان به مناطق سیل زده هستیم، افزود: این کمک‌ها در قالب ۶ کانتینر به وزن ۱۶۰ تن کالاهای اساسی زندگی به کمیته امداد برای ارسال به مناطق سیل‌زده کشور از سوی این تولیدکننده خیر اهدا شده است.

اهرابی ۱۰ تن برنج، ۴۸۰۰ قوطی حاوی کنسرو، ۱۰ هزار باکس آب‌معدنی، ۶۰۰ کیلو چای، ۱۵ هزار و ۸۰۰ عدد پودررخت‌شویی، ۲۰۰ کارتن روغن مایع، ۱۲۰۰ جفت دمپایی، ۵۲۷ تخته پتو را بخشی از این کمک‌ها عنوان کرد.

وی با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم گیلان در ایام عید نوروز برای سیل‌زدگان، بیان کرد: گیلانیان از پنجم فروردین تاکنون بیش از ۸۵۰ میلیون تومان به هم‌وطنان سیل‌زده خود کمک کرده‌اند که این کمک‌ها شامل کمک نقدی و غیر نقدی شامل مواد غذایی، آب‌معدنی، فرش، موکت، پتو، یخچال، اجاق‌گاز، تلویزیون، کفش، لباس و سایر لوازم ضروری زندگی بوده است.

اهرابی با بیان اینکه جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان شمال کشور هم چنان ادامه دارد، گفت: مردم نوع‌دوست گیلان می‌توانند از طریق شماره‌حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ نزد بانک ملی و یا شماره‌گیری کد *۸۸۷۷*۹۹# کمک‌های خود را برای مردم آسیب‌دیده از سیل پرداخت کنند.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)