گزارش تصویری دیدار و‌هم اندیشی جوانان با فرماندار گیلان به مناسبت روز جوان
گزارش تصویری هشتاد و هشتمین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری تودیع و معارفه مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان
گزارش تصویری گلباران گلزار شهدای رشت در اغاز هفته جوان توسط سازمان های مردم نهاد جوانان
گزارش تصویری رویداد گیلان از هشتاد و هفتمین جلسه شورای شهر رشت در سال جدید
به مناسبت هفته هنر انقلاب؛

معاون حوزه هنری گیلان با اشاره به انتشار ۴۸ عنوان کتاب در سال گذشته توسط این سازمان، گفت: به مناسبت هفته هنر انقلاب ۲۱ عنوان از این کتاب ها در رشت رونمایی می شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان محمد پرحلم با اشاره به فرارسیدن هفته هنر انقلاب، اظهار کرد: حوزه هنری استان گیلان برای گرامیداشت این هفته برنامه‌های فرهنگی و هنری متنوع برنامه ریزی کرده است.

وی به برخی از این برنامه‌ها اشاره کرد و گفت: در این هفته نمایش «کفش» به کارگردانی «مهدی پور جعفری» در سطح مساجد شهر رشت برگزار می‌شود.

معاون حوزه هنری گیلان در ادامه با بیان اینکه این سازمان در طول سال گذشته ۴۸ عنوان کتاب منتشر کرده است، گفت: در هفته هنر انقلاب ۲۱ عنوان از این کتاب‌ها ساعت ۱۸ روز ۲۵ فروردین در سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه استان گیلان با حضور پژوهشگران، اهالی فرهنگ و هنر رونمایی می‌شود.

وی ادامه داد: علاقه مندان می‌توان در این هفته با مراجعه به خانه کتاب حوزه هنری استان گیلان این کتاب‌ها را با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

پرحلم یاد آورشد: مسئولان حوزه هنری استان گیلان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته نیز عملکرد این سازمان در طول یکسال گذشته و همچنین در زمینه تبیین هنر انقلاب اسلامی سخنرانی خواهند کرد.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)