گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
گزارش تصویری طعم شیرین رمضان
گزارش تصویری راهپیمایی مردم رشت در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی
یک مقام وزارت ارشاد در رشت:

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مطبوعات کشور در‌ کما‌ هستند و با کمک یارانه‌ها توانسته‌اند به فعالیت‌شان ادامه بدهند.

..................... تاریخ انتشار:۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان حمید ضیایی‌پرور ظهر امروز در جشنواره رسانه و مدیریت شهری در تالار گفتمان عمارت تاریخی شهرداری رشت اظهار داشت: رسانه منتقل‌کننده مشکلات مردم به مسئولان است.

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه یکی از وظایف رسانه‌ها آگاهی‌رسانی در تمامی حوزه‌ها است تصریح کرد: رسانه‌ها در جوامع مختلف همانند آینه هستند.

ضیایی‌پرور با اشاره به اینکه در کشور ما رسانه‌ها جای احزاب را گرفتند بیان داشت: مشکلات مختلف در حوزه احزاب باعث تداخل وظایف احزاب و رسانه‌ها شد.

وی با اعلام اینکه یکی از کارکردهای رسانه‌ها آموزش در تمامی حوزه‌ها است عنوان کرد: امروزه رسانه‌ها تبدیل به یکی از منابع کسب اطلاعات توسط مخاطبان رسانه شده است.

ضیا‌یی‌پرور با تاکید بر اینکه افزایش نقد و نظارت بر کارکردها باعث افزایش مخاطبان رسانه می‌شود ابراز داشت: سرگرمی و تفریح یکی از روش‌های افزایش مخاطب در رسانه است.

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مطبوعات کشور در ‌کما ‌هستند و با کمک یارانه‌ها توانسته‌اند به فعالیتشان ادامه بدهند گفت: ۳۰ خبرگزاری در ایران فعالیت می‌کنند.

ضیایی‌پرور با اشاره به اینکه تیراژ مطبوعات ایران به تیراژ کتاب‌ها رسیده است عنوان داشت: مرجعیت رسانه‌ای از داخل کشور به بیرون کشور انتقال یافته است که باعث ایجاد مشکلات عدیده می‌شود.

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام اینکه مرجع اصلی جوانان و نوجوانان در کسب اطلاعات، رسانه‌های مجازی هستند افزود: موضوع اخبار جعلی یکی از آفات‌ رسانه‌ هستند.

ضیایی‌پرور با تاکید بر اینکه جشنواره شکوفا در ۵ سال گذشته در شهر تهران برگزار شد اظهار داشت: جشنواره شکوفا باعث افزایش آگاهی شهروندان در حوزه فناوری اطلاعات شد.

 

تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)