گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
گزارش تصویری طعم شیرین رمضان
گزارش تصویری راهپیمایی مردم رشت در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی
فرمانده انتظامی استان گیلان :

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ۷۰ درصد از جان باختگان تلفات جاده‌ای، عابران پیاده و موتورسواران هستند، گفت: ۲۰۰ هزار موتورسوار فعال در استان گیلان حضور دارند که ۸۰ درصد آسیب دیدگان تصادفات موتورسواری از ناحیه سر و به دلیل نداشتن کلاه ایمنی بوده است.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان  سردار محمدرضا اسحاقی در جلسه مشترک شورای هماهنگی ترافیک، کمیسیون اجرایی ایمنی راه‌ها و ستاد خدمات سفر استان، اظهار کرد: باید با بهره گیری از تجربیات حوادث گذشته در راستای افزایش اثربخشی اقدامات برای کاهش تصادفات استفاده کنیم.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ۷۰ درصد جان باختگان تصادفات رانندگی در استان گیلان را عابران پیاده و موتور سواران تشکیل می‌دهند، افزود: تمامی نقاط حادثه‌خیز شهری و روستایی استان شناسایی و تلاش شده تا منابع مالی برای اصلاح به این سمت سوق داده شود.

وی با بیان اینکه ۲۰۰ هزار موتورسوار فعال در استان گیلان حضور دارند، تصریح کرد: ۸۰ درصد آسیب دیدگان تصادفات موتورسواری از ناحیه سر و به دلیل نداشتن کلاه ایمنی بوده است.

سردار اسحاقی با بیان اینکه ۳۷۹ روستا حاشیه جاده‌ها شناسایی شده که طرح ایمنی راه‌ها و همچنین آموزش عابران پیاده و موتورسواران در این روستا اجرایی شده است، تصریح کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی استان گیلان نیازمند تقویت و ترمیم است.

وی با تأکید بر لزوم ساماندهی شهرهای ساحلی، شناگاه‌ها و شهرهای تفرجگاهی ادامه داد: در ایام نوروز۵۰۰ پلیس افتخاری نیز در نظارت از تفرجگاه‌ها به نیروی انتظامی کمک می‌کند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه گسترش انضباط بخشی در آحاد بخش‌ها و افزایش تعداد پل‌های عابر پیاده نیز باید در دستور کار قرار گیرد، خاطرنشان کرد: ظرفیت قانون‌پذیری مردم گیلان بسیار بالا است و باید نکات ایمنی فرهنگ سازی و ترویج شود.

 

ایسنا

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)