گزارش تصویری ضیافت افطاری کودکان بی سرپرست در تماشاخانه روباز سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری رشت
گزارش تصویری نود و سومین جلسه شورای شهر رشت
گزارش تصویری جلسه اقتصاد مقاومتی در فرمانداری رشت
گزارش تصویری طعم شیرین رمضان
گزارش تصویری راهپیمایی مردم رشت در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی
فرمانده سپاه ناحیه بندرانزلی:

فرمانده سپاه ناحیه بندر انزلی از توزیع ۲۰۰ بسته حمایتی در میان نیازمندان این شهرستان خبر داد و گفت: این بسته ها در محله های مورد نظر انزلی توزیع می شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ......................

به گزارش رویداد گیلان  سرهنگ دوم پاسدار مهدی صفاتی غروب سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر فرماندهی سپاه ناحیه انزلی برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به مشکلات معیشتی در بین مردم به ویژه قشرهای کارگری، بیش از ۲۰۰ بسته حمایتی در قالب سبد کالا تهیه و در بین محرومان محلات مورد نظر توزیع می‌شود.

وی رفع مشکلات مردم و محرومیت زدایی را از اهداف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست و افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، مرغ، تخم مرغ و حبوبات با ارزش ریالی هر بسته حمایتی ۱۵۰ هزار تومان است.

سرهنگ صفاتی در ادامه به اعزام کاروان راهیان نور به صورت خانوادگی اشاره و تاکید کرد: کاروان ۲۰۰ نفره خانوادگی راهیان نور با چهار دستگاه اتوبوس برای بازدید چهار روزه از مناطق عملیاتی جنوب اعزام شده و پس از آن اعزام کاروانهای نوروزی با یک دستگاه اتوبوس برای حضور در مناطق عملیاتی در زمان تحویل سال در دستور کار است.

وی با اشاره به اجرای طرح رضویون در محلات در ایام تعطیلات نوروز، گفت: این طرح در راستای افزایش ضریب امنیت اجتماعی و با امضای تفاهم نامه سپاه با نیروی انتظامی بوده که در آن نیروهای بسیج پایگاه‌های مقاومت از ساعت ۱۱ شب در مناطقی که از نظر نیروی انتظامی نیاز به حضور نیروهای بیشتر دارد اقدام به گشت زنی می‌کنند.

سرهنگ صفاتی در ادامه به برگزاری یادواره شهدای شهرستان بندرانزلی اشاره وبیان کرد: همه مردم و مسئولان مدیون خون شهدا هستند و باید در راستای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به همکاری سپاه برای ساخت مسکن محرومین، گفت: تأمین و ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی در گیلان در سال گذشته به سپاه قدس گیلان واگذار شد که سهم بندرانزلی به دلیل جمعیت روستایی کم ۱۵ واحد بود.

فرمانده سپاه ناحیه انزلی با اشاره به اینکه این واحدها در مساحت ۵۰ متر بوده و ۳۰ میلیون تومان از هزینه‌های هر واحد مسکونی از طریق کمیته امداد تأمین می‌شود، افزود: ساخت مسکن محرومین از شهریور امسال آغاز و تا پایان تیرماه سال آینده تحویل صاحبان آن می‌شود.

وی به پروژه دهکده مقاومت در بندرانزلی اشاره کرد و گفت: تاکنون ۱۲ میلیارد ریال اعتبار صرف این پروژه شده و با توجه به اینکه مبدا تشییع بیش از ۲۰۰ شهید بندرانزلی از این محل بوده در تلاش هستیم موزه شهدا در این محل احداث شود.

 

مهر

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)